Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Last Epoch ARPG

ajmet

Öne çıkan mesajlar

Demosunu dün akşam indirdim, oynadım. Pre-Alpha olduğu için şusu busu kötü demeyeceğim. Eleştiriye girsek, ui'den map'e, grafiklerden animasyoa kadar bir çok şey var.

A-rpglerdeki "hepsi birbirine benziyor" eleştirisi normal. Evet, benziyor ve yapımcılar çeşitlilik olması için skill ağaçlarını, skill sistemlerini farklı farklı yapmayı deniyorlar. Bu oyunda da farklı olma gayreti var. 2-3 saat falan oynadım. Fena da değil şimdilik uyguladıkları skill sistemi. A-rpg severi eğlendirir.

Itemlar falan çok bilindik. Yeni bir şey yok. Renkten renge rarity ve suffix, prefix vs. çok standart.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Ben bayaa oynadım hatta tükettim bile biraz bunu. Yeni endgame alternatifleri gelecek onu bekliyorum. Bir de sistemim eski ve oyunun optimizasyonu şu an için korkunç 20-30 fps'lerde oynuyorum. Endgame'de daha da korkunç oluyor, sıkı takipteyim ama şimdilik park ettim. Kesinlikle favori arpg'lerimden. Roadmap'lerine falan baya sadıklar. Kesinlikle takip edin ben de tavsiye ederim ilgililerine.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Gangren dedi ki:

Son mesajı da ben atmışım gerçi ama Mayıs 2021 itibariyle oldukça hoşuma gitti, animasyonlar da düzelmiş.

Hikayenin akışı güzel, gameplay akıcı, skill & talent tree iş yapar.

ARPG sevenlere yoklukta iyi gider, tavsiyedir.

gel abi bir tane glass-canon build yaparız sana sdsgesg

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

Türün şuan için en çok gelecek vaat eden oyunlarından birisi. 1 kere campaign bitirdim o dönem henüz rogue class eklenmemişti oyun bayağı iyi ama full versionu çıkmadan oynamicam diye de kendime söz verdim ?

Kesinlikle desteklenmesi gereken bir oyun.

PS : Bir de Slormancer var diğer gözümde onun üzerinde çok genç bir oyun ama çok güzel bir moda geleceğine inanıyorum.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...