Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evde Kokteyl Yapımı Youtube

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

BeIlow said:

Ahaha ilk önce Beygir Gücü koyacaktım ama vazgeçtim sonra. İsim olarak direk amaca hizmet etmek istedim ya. Öyle çok krallı filan bişi düşünmedim . Basic millet aratınca burası çıksın diye yaptım. Zaten videolarda kral kısmını görürsünüz şlsdflks

yok abi, direk iddiali bi isimle basla, mesela ben siradan bir steak burger tarifi bile arayinca bile cikan kanal isimlerine bak;

- yakisikli yemekler
- bir yemek iste (ki bu adam siradan bir ev sakini olmasina ragmen, tum unlu ascilardan daha cok takipcisi var ahah.) bir de video basliklarina baksan, uzaya roket firlatti sanarsin.
- cakal lezzetler
- burger haritasi

ki senin CV baya kabarikmis, insanlarin akillarinda kalacak bisey olsun ki, kulaktan kulaga yayilmasi kolaylassin ;)

gerci seninki yemek tarifi degil ama, senin kanal unlu olunca bi dolu cakmasi cikacaktir.

marketing uzmaniniz gururla sunar asdkflj
Sosyal ağlarda paylaş

bir video görelim bakalım ona göre abone oluruz.
güzel bir kokteyl kanalı biliyorum, kısa kısa oluyor ama anlatımı güzel adamın.

https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1ExPzOpXXXXbZXXXXq6xXFXXXw/25-50ML-Measuring-Cup-Stainless-Steel-Pouring-Cocktail-Scale-Measuring-Glass-Petiole-Spoon-Ltems-For-Bars.jpg_640x640.jpg
şu hededen almıştım, ölçü olduktan sonra white russian yapmak çok kolay oluyor.

ama kokteyl tariflerinde çok unique veya pahalı içkiler şuruplar felan oluyor, Türkiye koşullarında iyice ulaşılmaz oluyor. onların yerine Türkiye'de bulabileceğimiz alternatifleriyle kokteyl yapılmasını da gösterirsen çok iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya anneye anlatır gibi önce evde bu işe girişeceksek nerden hangi ekipmanı almak lazım falan onları da anlatır mısın? ayrıca alkol pahalı diye evde etil alkolden yapma işine giriştik, o şekilde ev alkol yapanlara da öneri verebilir misin güzel bir şeyler yapmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet : abi yıl 2004, 2006 idi iş hayatıma atılmamıştım daha :D

kokteyl malzemeleri için bir adres verebilirim ama kanalımın en büyük özelliği o malzemelerin hiç birini kullanmadan kokteyl yapımını anlatmak olacak. Yani şöyle herkesin evinde bulunan bar malzemelerine ihtiyaç olmadan kokteyl yapmayı öğreteceğim.

@nolax : buzun önemi şöyle buz kokteylin bir parçasıdır, bir çok barda içtiğiniz kokteyllerde sulanmış buz kullanırlar ve bu kokteylin tadını bozar. Asıl buz sert sulanmamış ve berrak olması gerekir ve iyi yapılmış bir buzla içilen kokteylin tadı çok daha farklı olur. Eski yıllarda buz bir mücevher kadar değerliydi zenginlik göstergesiydi ayrıca. İyi bir buz yapmak zor iştir berrak bir buz yapmak isterseniz suyu kaynatın daha sonra sıcakken donmaya koyun eritin tekrar kaynatıp biraz soğuyunca tekrar dondurun ve berrak bir buz elde edebilirsiniz.

@bone : Türkiye içinde bulunabilecek alkollerden yapılan kokteyllerden bahsedeceğim genelde. Yani şöyle diyeyim elimde en azından sadece vodka kullanarak yapılabilecek 40 kokteyl var kanal için yazdığım. Özellikle tek alkolle veya 2 alkolle güzel kokteyller yapabileceğiniz bir kanal olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

buzun önemi şöyle buz kokteylin bir parçasıdır, bir çok barda içtiğiniz kokteyllerde sulanmış buz kullanırlar ve bu kokteylin tadını bozar. Asıl buz sert sulanmamış ve berrak olması gerekir ve iyi yapılmış bir buzla içilen kokteylin tadı çok daha farklı olur. Eski yıllarda buz bir mücevher kadar değerliydi zenginlik göstergesiydi ayrıca. İyi bir buz yapmak zor iştir berrak bir buz yapmak isterseniz suyu kaynatın daha sonra sıcakken donmaya koyun eritin tekrar kaynatıp biraz soğuyunca tekrar dondurun ve berrak bir buz elde edebilirsiniz.

ben kaynatıp donduruyordumda niye bi daha eritiyoruz ?
zaten kaynatıp dondurunca gayet berrak oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o video ya çok bakmayın onu sileceğim zaten. Sponsor ortamı ve ilk günde ne olacak diye görmek istedi o yüzden çektim. Yani o video yu duvara telefonu dayayıp çektim hatta öyle diyeyim. Bende farkındayım bok gibi olduğunun. Normalde kameraman var şu an yanımda değil haftaya gelecek. 3 farklı kamera ile çekim yapacağız yaka mikrofonlu vs filan. Bu baya baya gelişi güzel bir iş. Ortamı ambiyansı görmek istediler.
Sosyal ağlarda paylaş

bnm ki daha iyi 3,5m subs var elemanın

https://www.youtube.com/watch?v=fn6hCcPS2Z0&feature=youtu.be

hatun al yanına bu eleman gibi sen yap sonra ona yaptır, her vidyoda değişik kız kullan
/profit

şöyle salak vidyoları bile seyrediliyor adamın ya sdff

https://www.youtube.com/watch?v=VeaZhYz9LTU
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...