Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald [2018]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

http://www.the-leaky-cauldron.org/wp-content/uploads/assets/fantastic-beasts-the-crimes-of-grindelwald-1024x576.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=5sEaYB4rLFQ

16 Kasım 2018'de geliyor.

Eddie Redmayne
Katherine Waterston
Dan Fogler
Alison Sudol
Ezra Miller
Jude Law
Johnny Depp

---

İlkini ben bayağı beğenmiştim. 2. ve 3. işleyişimde de aynı keyfi aldığımda daha çok sevmiştim. Zayıf yanları elbet vardı ama giriş filmi olarak başarılıydı. Bu çok daha iyiye benziyor.

Kadro ateş ediyor zaten, Jude Law harika oturmuş. Keşke yaşlısı da böyle giyinseydi dedirtiyor sadkfhsd
Sosyal ağlarda paylaş

zayıf değildi de daha iyi olabilirdi ben de katılıyorum. yine de hp dünyasından referanslar, background'ı oturtması falan bayağı başarılıydı.

2. filmde aynı şekilde devam ederse o zaman "eeebenin" diye gireriz. ilk filme giriş filmi olarak bakmak gerek hp'lerin devamı olarak değil.

ben öyle bakınca bayağı 7.5/10'luk film gibi geliyor işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
bu da bayağı iyi gözüküyor.

ben ilk filmi beğenmiştim. hani beklentiler çok yukarıda olduğu için tabii ufak bir hayal kırıklığı yaratıyordu ama sakin kafayla tekrar izleyince yeni bir seriye giriş için harika bir başlangıç filmi olduğunu kabul etmek gerekiyor. Yepyeni bir dünya yaratılıyor eldeki az veriden ve bence bu işin altından harika kalkılmıştı.

Bu film işte harbi önemli ama. Üstüne koyması gerekiyor. Mesela Episode 7 içinde aynısı vardı. Köpek gibi yüksek şeyler bekledik ama onu görmeyince kötüledik, ama aslında harbi çok güzel filmdi. Peşinden gelen çöp olunca ama onun güzel bir giriş filmi olmasının bir değeri de kalmadı.

Bu filmde o konumda işte. Cidden ilk filmin 1 değil, 2 seviye üstünde bir şey olması gerekiyor ki devam edilsin. Ki kadro da hikayede buna müsait. Umarım Episode 8 hayal kırıklığını bunda yaşamam ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...