Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Türkiye

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Abi Kobo'dan indiriyorum AMOLED telefon ekranında siyah üzerine beyaz okuyorum bence yeterince az göz yoruyor? Bu ihtimali neden yadsıyorsunuz?

Anhora said:

5.1 Ses sistemiyle 15 GB'lık 1080p IMAX'i izledim. Konuşmalar sırasında müzik baskın geliyordu. Bu rahatsız edici bir durum bence. Bu benim görüşüm size bal kaymak gelmiştir bilemem. Ayrıca saçma sorular sormasını sadece ben absürt bulmamışım. Filmin başlangıcı cidden fiyaskoydu.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

aynen öyle.

Ha bize tek yararı, diğer büyük e-ticaret şirketleri kendilerine çeki düzen verir büyük rakip geldiği için müşteri kapma kavgası bize yarar belki.

geçmişte şunu hep bekledim. yeni birisi pazara girdiği zaman yeni bir şeyler olacağı zaman rekabet bize yarar dedim ama ya hiç olmadı yahut mahallenin çocukları yeni gelen efendi çocuğu kendilerine benzetti hep.
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon turkiye niye bu kadar konusuluyor ben anlamadim. Bir heyecan bir bekleyiş.

Fiyat desen ayni tarife olur. 3 5 ulaşamadigimiz urunu yine güncel fiyattan getirir koyarlar.

Tek beklentim muşteri hizmeti kalitesi amazon.com gibi olacaksa iyi. Onun disinda haber degeri yok yani. Apple türkiye var görüyoruz hizmetim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
TOP FUCKING KEK

https://i.imgur.com/7QXw9GS.png

said:
Jale Özgentürk, “İş dünyasında mektup umudu” başlığıyla yayımlanan yazısında e-ticaretin devleri Alibaba, Amazon ve eBay’in bir süredir Türkiye’de operasyon için hazırlık yaptığını aktardı. “Bu şirketlerden Amazon, hazirandan beri Türkiye operasyonunu başlatmak için teknik hazırlıklarını sürdürüyor” diyen Özgentürk, “İstanbul Levent’te ofisini de açan Amazon’un en son bayramdan sonra operasyona başlayacağı belirtiliyordu. Hatta tarih de 28 Ağustos olarak belirlenmişti” ifadesini kullandı.

“Ciddi markalarla anlaşmalarını tamamlayan Amazon, test çalışmalarını bir süredir sürdürüyordu” hatırlatmasında bulunan Özgentürk, şöyle devam etti: “Amazon’un bayram sonrasında satışlara başlaması beklenirken operasyonun bir süre daha ertelendiğini öğrendim. Aldığım bilgilere göre Amazon eylül sonu ya da ekim ayında start verecek. Nedenine gelince.. Uzun süredir teknolojik olarak hazırlıklarını tamamlayan Amazon’un endişesi bu kez farklı. ABD ile yaşanan kriz, iPhone’ların balyozlarla kırıldığı, Amerikan markalarına karşı toplumdaki tepkilerin arttığı bir dönemde Türkiye’ye girmenin doğru olmayacağı düşünülüyor.”

O devler Türkiye’ye gecikmeli de olsa gelecek
“Bu arada gecikme olsa da Amazon ve diğer e-ticaret devleri çok yakında Türkiye’de olacak” diyen Özgentürk, bu girişimin perakende sektörünün tarihinin yeniden yazılması anlamına geldiğini söyledi. Özgentürk, şöyle devam etti: “Bu değişimle ilgili JLL Yönetim Kurulu Başkanı Avi Alkaş, e-ticaret devlerinin Türkiye perakende sektörüne rekabet getirse de fayda sağlayacağı görüşünde. Üretici için yeni pazarlama imkanlarının doğacağını söylüyor. Amazon’da yer alacak markalardan Sportive’in Genel Müdürü Zeynep Selgur da 2022’de ABD’de alışveriş merkezlerinin yüzde 25’inin kapanacağını, perakendenin pazar yeri olarak adlandırılan e-ticarete döneceğini anlatıyor.”
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...