Jump to content

trapt

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.543
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

trapt hakkında

 • Rütbe
  trapt

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. trapt

  Amazon Türkiye

  Bizde oldu. Çoğu pozisyon için bu opsiyon var. Taşınma masraflarının büyük bir kısmını da karşılıyor
 2. trapt

  Amazon Türkiye

  Şu başlığa Amazon için hangi pozisyonla ilgileniyorsanız onu belirtin, referans olurum yazdıktan sonra güzel geri dönüşler oldu. Pozisyon veya bölge bile belirtmeden Maaş 4k eurodan aşağısıysa çalışmam, ne kadar veriyolar, hangi ofiste çalışayım, gibi sorular dışında fazla dönüş olmadı. Yeni mezunları bizim Türk tipi iş hiyerarşisinde sıkışıp kalmasın diye ayrıca destekliyorum da paşamlar Türkiye'de bile müdür pozisyonlarına göz dikmiş 🙂 Olur da daha gerçekçi bir şekilde ilerlemek isteyen arkadaşlar olursa amazon jobstan ilgilendiği linkleri bulup bana iletebilir.
 3. trapt

  Amazon Türkiye

  O ofis kurban olsun sana be Fistan.
 4. trapt

  Amazon Türkiye

  Adını hiç duymadığım departmanlar ve programlar bile var. Ben Türkiye dışında uyumluluk süreçleriyle ilgili çalışıyorum. Shipment veya mağaza tutarlarıyla alakalı devreye girmem pek mümkün değil.Çalıştığım binada bulunduğum takım dışında başka bir departman bile yok. Zamanla yardımcı olabileceğim kısımları yazarım 🙂 İşe alındıktan sonra eğitim planlamanızı kendiniz de yapabiliyorsunuz. Arzulanan şartları kenara bırakırsanız mükakatta ikna edip istenilen eğitimleri de size verebilirler. Bir bakın yurtiçi/yurtdışı hangi açık pozisyonlar sizin için uygun mu diye. Baktınız olur gibi, ozgecmisi gonderirim. Olur mu olur. Bunca ilan - istenilen özellik korkutmasın. Öyle bir dünya olduğunu düşünmüyorum.
 5. trapt

  Amazon Türkiye

  Selam Amazon 6-8 Mayıs tarihleri arasında Luxembourg ofisinde görev almak isteyen arkadaşlar için İstanbul'da kariyer günü düzenleyecek. Şu anda en yoğun ihtiyaç Software Development süreçlerinde değerlendirecekleri kişiler için olacak. İlgilenen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir 🙂 Bunun dışında ilgilendiğiniz başka ilanlar bulursanız patilere memnuniyetle referans olunur.
 6. trapt

  Amazon Türkiye

  Amazon Polonya ofisin - "Senior Compliance Associate" pozisyonu ile ilgilenen arkadaşlar için yardımcı olabilirim. İç referans süreci çok hızlandırıyor. Snob özgeçmişlere hiç gerek yok. Gönderin gelsin :)
 7. trapt

  Askerlikten kacmak icin doktora

  En az ben hareket ediyordum ona rağmen bölükte kır pidesi gibi dağılmıştım. Diğer patilerin kilo kaybı oranı çok iyiymiş :)
 8. trapt

  Amazon Türkiye

  Black friday için sevindirici fiyatları çalışıyorlar çalışmasına da lojistik sorunu var şu sıralar. Hayırlısıyla bir başlasam da arada indirim opsiyonu tanımlasam siz değerli patilere
 9. trapt

  Antalya'da olan patiler ?

  15 yıl önce toplanan ekip hala burada. Kısa zaman sonra toplanalım guzularım.
 10. trapt

  diş

  8 binin altında değil.
 11. trapt

  diş

  Yıktın beni
 12. trapt

  diş

  Arkadaşım Invisalign uygulaması düşünüyor ama fiyatlar çok uçuk. Yok mu bir çaresi ?
 13. trapt

  eğitim öğretim hayatı

  Akademik uzmanlık ve meslek her zaman tutarlı olmayabilir. Ben de dil mezunuyum. 12-13 yıl önce Çince mütercim tercümanlık bölümünü bıraktım. Sonrasında Turizm ve Sosyal Psikoloji okumuştum. Dil mezunlarının birçoğu turizm sektöründe. Amazon,Uber,Yandex gibi şirketlerde çalışan dil mezunları da fazlasıyla var. Mesleğe yönelik bölüm okuyamayı düşünüyorsun. Bu işin içinde olan kişilerle vakit geçirmek en güzeli. Aşçılık okumakla mutfakta 7 saat süreçleri harıl harıl yetiştirmek çok ayrı. İşin pratik kısmı seni ne kadar mutlu eder ? Bir daha bırakırsan özgüveninden gider :)
 14. trapt

  Antalya'da olan patiler ?

  Yeşilbahçe ve Şirinyalı mahalleleri bence yaşanılacak en güzel yerler. Ulaşımı, sahilin yakında oluşu, parkları ve çevresi TR'de araştırma konusu olabilir. Maddoq mahalleden arkadaşımdı,çocukluğumuz oradalarda geçti. Kendisi Yeşilbahçe konusunda çok hassastır. Canım benim ya :))
 15. trapt

  Booking.com Tr'de otel rezervasyon?

  Siz hotels.com / Expedia kullanmadığınız için uzun süre prim alamadım. Çok üzüyorsunuz beni

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...