Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Venom (2018)

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Film bence gayet guzel olmus. Venom karakterini guzel yapmislar. Ama içerik zayıf kalmış potansiyeli cok daha yuksekmis bence. Deadpool ile yarışırmış biraz daha dolu olsa.

Deno da demiş biraz daha cocuklar izleyebilsin diye kısmışlar içeriği belli. Gore hiç yok filmde. Bunlar uzdu biraz sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

kötü değil bence
seyrederken sıkmıyor hiç
beyni yanına koyup izliyorsun işte
bu tür filmlerden başka bi beklenti yok zaten
aralarda marvel komiklikleri de var daha ne olsun

tamamen katılıyorum bu yoruma. insanlar anlamsız beklentilerle gidiyor. olay çizgi roman uyarlaması zaten mantık hataları olmadan olamaz. zaman geçirmelik, kafayı yormadan izlemelik film işte. arada lazım bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

O anlamsiz beklentilerle gidenler safi salak zaten ama cıtır çerez diye bilerekte disney filmlerine gitmeyin.

Siz veya sizin gibiler bu filmlere gittiginiz sürece daha da boş filmler gelmeye devam ediyor. Ondan sonra yapımcılar risk alıp niye blade runner gibi bir filme para bassın a geliyor olay.

Abi bu sinemanın en temel sorunu değil mi? Şahan yok satarken kimse gitmiyor diye erken vizyondan kalkan filmler var.

Burada sinemanın temel amacı ne sorusu geliyor? sanat yapıp bir şeyler kanıtlamak mı? yoksa insanları eğlendirip kafalarını dağıtmasına yardımcı olmak mı? Burada patlıyoruz işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

beğenmedim.

Tom Hardy ne kadar itici oynamış Eddie'yi. Aksan filan feciydi.

Son symbiote vs symbiote kavga çok kötüydü. Hiç bişi anlaşılmıyo. Bide Venom çok değişik şeyleri var dedi Riot için sora Riot bıçak çekti en fazla sdf

Olmamış ya. R Rated olmalıymış film. Bide daha düzgün bi yönetmeni olsaymış potansiyeli vardı aslında.

Bi asansör sahnesine güldüm baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...