Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Cuce

Ursula K Leguin

Öne çıkan mesajlar

https://www.nytimes.com/2018/01/23/obituaries/ursula-k-le-guin-acclaimed-for-her-fantasy-fiction-is-dead-at-88.html

Kadın daha sogumadan NYT ölümüyle propoganda pushlamayı başarmış. Bariz anlamamışlar da okuduklarını.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Yerdeniz büyücüsünün ilk kitabını küçükken okumuştum, detaylari hatiramasam da guzel vakit gecirmistim sayesinde. Rip

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5-6 kitabını okumuştum, muhteşem kitaplardı. Çok büyük bir üstattı, hala konuşmalarını arada dinlerim.

Huzur içinde yatsın. RIP.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
tanrica gibi kadindi. sadece yazdigi konular, hikayeler degil , o yazdigi dil, dusundugunu bu denli carpici ve etkileyici olarak edebiyata donusturmesiyle de beni her zaman kendisine hayran birakmistir. Bir hocam derste demisti, "alisveris listesi yazsa okutturur diye". huzur icinde yatsin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bilim kurgu yazınındak bilimin sosyoloji bilimi de olabileceğini göstermiş yegane yazardır. Yazardı demiyorum çünkü hala ve hep okunacak.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ya başlığı görünce 2003'lerden kalma saçma sapan imzalarla dolu, ergenli eski başlık up'lanmış ehe mehe diye girdim, ölmek ne alaka :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Ulan sabah sabah izinli oldugum gunde aldigim habere bak.masamin uzerinde iki kitabi var(bagislanmanin 4 yolu ve ruzgarin on iki koşesi) su anda ne zaman okuyacan lan bunlari diye kendime kiziyodum:(
Ejderha oldu uctu kralicem

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Seru said:

mülksüzler en kötü disutopik kitap ama huzur içinde yatsın.

Türkçe okumussundur. Çevirisi baya tırt.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
=/ mutsuzluk. Gercekten takdir ettigim bir yazardi. Son kitaplari biraz daha sunu yapin dogru olan bu kafasindaydi ama kurgu yazarlari arasinda en sevdigim top 10 du net.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bana da sabah kız arkadaşım söyledi kahvaltıda. Dostum ölmüş gibi üzüldüm... Kitaplarını geçtim, yazdığı çizdiği her şeyi bir kaç kez okumuş olabilirim. Düşünce yapımı şekillendirmiş yazarlardan kendisi.

Huzur içinde uyusun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Kadin baya unluymus, ilk defa duydum adını
Allah rahmet eylesin
Ilk firsatta mulksuzleri okuyacam, en unlu kitabi oymus

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz