Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s--Mp-bEHwY--/c_scale,f_auto,fl_progressive,q_80,w_800/qfik9me0t0wwzn5siexz.png

Henry Cavill, Geralt olacakmış. Bütün oyunları oynamış kitapları okumuş filan. Zaten seviyormuş seriyi.

said:

During the interview, Cavill first revealed his passion for the video game. “The Witcher 3 I just replayed, all the way through. Love that game, really good game.” Then, when asked if he would be interested in playing Geralt of Rivia, the lead character of the game, the actor answered with an earnest “Absolutely, yeah. That would be an amazing role.”

But then, Cavill proved how big a fan of the franchise he was by throwing a question back to his interviewer: “Have you read the books? The books are amazing,” he confirmed. “The books I started reading and they are well worth the read. They’re really, really good.”

Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Silphatos said:

bu superman dallamasinin oyunculugu begenmiyordum ama son mission imposda pic rolunu guzel yapti belki geralti da yapabilir kasarsa

abi bütün film kasıntı sessiz karakteri oynadı adam, supermande de kasıntı sessiz adamdı zaten sdf

bence bok gibi seçim.
geraltın da sesi çıkmıyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi normalde çok kalenderimdir bu konularda. ama o kadar üzüldüm ki şuan tadım tuzum kaçtı resmen.

adamın 3 tane falan mimiği var. unkle'ı izlemiştim yıllar önce o filmde o 3 mimiğin 1 tanesini kullanıyordu. herşeyi geçtim geralt'ta bir wise'lık vardır bu adam bunlardan en uzak karakter ya.

hani normalde bu mesajımın altına inşallah dediklerim götüme kaçar çok güzel oynar fln yazardım ama onu bile yazmayacak kadar yakıştıramadım bu karaktere. hiç bi zaman da oturtamam heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

paradoksalkedi said:

Silphatos said:

bu superman dallamasinin oyunculugu begenmiyordum ama son mission imposda pic rolunu guzel yapti belki geralti da yapabilir kasarsa

abi bütün film kasıntı sessiz karakteri oynadı adam, supermande de kasıntı sessiz adamdı zaten sdf

bence bok gibi seçim.
geraltın da sesi çıkmıyo :D

sdfsdf

düşnünce hakikaten güzel fit aslında lol hakikaten vazgeçtim mükemmel cast heheheh
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Sam tarafından The Witcher (2019) - Netflix olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...