Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher (2019) - Netflix

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

abi neden bilmiyorum ama 35 kusur yasima kadar oynadigim en iyi ikinci rpg oldu witcher 3.

w1 bu kadar sarmamisti -hikayenin kariskligi etkili bunda tabi- , w2 yi de zamaninda oynamakta gec kalip hic baslamamistim. w3 de 2 senede libraryde duruyodu. herkes methederken bi bakayim bari dememle baslayip 10. gunde 150. saatime girdim.

ana hikayeyi sikik sonla bitirince icimde olusan voidle iki saat bos duvara baktim boyle. sonra ortadan yeniden baslayip iyi sonlardan biriyle bitirip rahatladim simdi de b&w dlc sine bakiyorum.

insanlarin forumlarda agladigi kadar varmis yani, cidden oyun bitince olan bosluk inanilmazmis vay mk. bi de witcher 4 gelmeyecek ayagi cekip iyice moral bozmuslar ama bence gelir, geraltla olmasa da ciriyle gelir pre-geralt donemiyle gelir. bu settingi birakmak mallik olur zira. karar verdim, kitaplara basliycam dlc bitince.

bu arada netflix cast belli degil di mi hala? bi de yazar baya killaniyo sanirim oyun konusunda sorular yoneltilince, acaba dizi muhabbetinden para kaldirdi mi iyi. cdpr witcher in haklarini satin mi aldi komple zamaninda ne oldu bilemiyorum ama herifin 93te yazdigi kitaplar 2016da dunya fantazi edebiyat odulu aldirdigina gore, oyunun ne kadar buyuk bir etkisi oldugunu da hesaba katmak gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Bence yeni witcher oyununda tanıdığımız karakterlerden ve bölgelerden uzak duracaklar, bol bol adları geçer ama asıl odak farklı okullar olabilir manticore, viper vb. Sapkowski bildiğim kadarıyla world building işine pek girmedi, hazır ellerinde hakları da varken istedikleri gibi geliştirirler zerrikaniayı falan. Geraltın hikayesi coğrafi olarak çok dar bi alanda geçiyor
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

ciri veya pre-geralt'tan ziyade ben keira ve lambert'lı bi şeyler bekliyorum.

lambert ruhsuz malin teki, duz kasap ibnetor. keira da soyle boyle. (hala elinden notunu almadan kare morhen e yollasam ne olurdu diye dusunuyorum sdfg. smallpox a cozumu aninda mi bulacakti acaba, yine lambertle takilacak miydi sdfg)

bi de caga ayak uydurmak lazim, female protagonist iyi gider. ciri en mantiklisi olur yine.
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

yeni witcher oyunu gelecek ama bu oyun geraltı anlatmayacak dediler. geraltın hikayesi bitti dediler.

ben bi yerde roportaj gorduydum ama nerede ne zaman hatirlamiyorum. 2020ye kadar 2 tane AAA rpg cikarticaz diyolardi.

hadi biri steampunksa digeri de 4. oyundur heralde diye dusunuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

abi ruhsuz olan daha çok eskel. lambert'la geralt birbirine laf sokup duruyo bence renkli bi karakter.

ciri bebeğimi normalde ben de görmek isterim hatta shani+ciri'yi triss+yen'e değişmem ama ciri witcher değil, witcher signlarını falan kullanamaz. bambaşka bi oyun olur, pek witcher oyunu olmaz. o dünyaya o karakter biraz sıkıcı olabilir.
ama tabi

blood and wine oynamadıysan sen bakma

bi invasion ile unseen elder gibi saçma sapan karakterler çıkarmazlarsa. ama yine o şekilde de witcher konseptinden uzak bi oyun oluyo işte benim gözümde.

ben lambert'lı oyun bekliyorum. kovir'de falan geçebilir. triss falan olur yine.
geçmişten letho'nun hikayesi falan da olabilir belki ama onu yapmaya kasmazlar sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

k1nJo said:

ciri veya pre-geralt'tan ziyade ben keira ve lambert'lı bi şeyler bekliyorum.

lambert ruhsuz malin teki, duz kasap ibnetor. keira da soyle boyle. (hala elinden notunu almadan kare morhen e yollasam ne olurdu diye dusunuyorum sdfg. smallpox a cozumu aninda mi bulacakti acaba, yine lambertle takilacak miydi sdfg)

bi de caga ayak uydurmak lazim, female protagonist iyi gider. ciri en mantiklisi olur yine.

Harbi ha bende notlari almistim elinden iyimi ettik?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

ama

Witcher signlarini kullanmasi su noktada cok elzem degil de, iyi sonla bitirince witcher oluyo kendisi sonucta

W3 Final

Witcher kılıcı verdi de ritualı yaptılar mı ondan emin değilim. Son sahnede gözleri normaldi. Mutation olmayınca sırf trainingle witcher sayılıyor mu?

Frostbite said:

Harbi ha bende notlari almistim elinden iyimi ettik?

Keira spo

Notları almayınca Radovid kazığa oturtuyor sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...