Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

kul tiran heritage armor ları güzelmiş. baya orjinal de bu kul tiranlar niye Tauren boyutların da ? onca warcraft hikayesi,kitabı, cartı curtu okudum gayet normal adam bunlar. amaç ney yani bilen varmı?

her exp. lore değiştiği için yazılacak bir şey yok ama Kul-Tiranlılar, Drustlarla bir akrabalık yapmışlar galiba. O yüzden loreları ile alakalı Druid oynatabiliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

wowhead said:

Getting Azerite Armor
Since Azerite Armor cannot titanforge, if you're in need of a piece you can always go and do an activity that rewards you with the highest ilvl piece instead of doing all of them and hoping for a titanforge.
World Quests: 295-330 (based on your gear)
Warfronts Victory: 340
Unranked PvP Cache: 355
Arathi Highlands Rares: 340
Mythic Dungeons: 340
Raid Finder Uldir: 340
Mythic+ Weekly Chest: 340-385
Exalted Champions of Azeroth: 355
Normal Uldir: 355
Kul Tiras and Zandalar World Boss: 355
Warfront World Boss: 370
Weekly Warfronts Quest: 370
Heroic Uldir: 370
Mythic Uldir: 385
Gladiator PvP Cache: 385
Sosyal ağlarda paylaş

arathi de world boss bana 370 azerite chest ve shoulder attı. gerçi maini mag'har orc warrior kasacagım için şu an bir şey ifade etmiyor tabi.

İleride progress yarışlarını M+ y kaydırabilir ozaman blizzord. Tier seti kaldırmakta ayrı bir sıkıntı olsa da belki bunun için alıştırma bazlı olabilir sanki?
Sosyal ağlarda paylaş

g'huun yine bi şey atmadı. bonus'tan da bi şey gelmedi. feelsbadman.

370ilvl'lık swelling stream trait'i bu hafta da yattı.
gerçi o trait'e de nerf geliyo zahahahah. itin totosuna soktukları resto şamanı biraz daha ittirmeye niyetliler belli ki şu anki değerinin 3'te 1'ine düşürücekler. abv.
Sosyal ağlarda paylaş

he.
bakmadım hiç veriyodur diye, 4-5 gündür CoA wq'larını yapıp durdum. magni'nin yanına gidince dumur oldum, tabard alıp döndüm sdf.

çok da saçma aslında zaten uldir mythic 385 atıyo. +15 daha verse 380-390 arası bi şey olacak işte necklace da şu aralar. hayrettin bi şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...