Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battle for Azeroth Ana Konu

Darksun

Öne çıkan mesajlar

smyrnas said:

Millet ilk haftalar deli gibi mythic kastı. Arathi de Rare lar 340+ atıyor. dün bir raidle farm yaptık bir tane 360, 2 tane 340 aldım. 5 tane falan loot alan adam vardı. Blizzard ın da bu huyu pis ha ! okadar kasıon sonradan gelen adam 1 haftada seni yakalıyor.

warfront dan mı bahsediosun yoksa fiziksel olarak Arathi'ye gidip etraftaki Rareleri mi kesiosunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

smyrnas said:

Millet ilk haftalar deli gibi mythic kastı. Arathi de Rare lar 340+ atıyor. dün bir raidle farm yaptık bir tane 360, 2 tane 340 aldım. 5 tane falan loot alan adam vardı. Blizzard ın da bu huyu pis ha ! okadar kasıon sonradan gelen adam 1 haftada seni yakalıyor.

warfront dan mı bahsediosun yoksa fiziksel olarak Arathi'ye gidip etraftaki Rareleri mi kesiosunuz?

warfront dışı gidip kestim azerite dışında bi şey almadım henüz 4 rare oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

keşke bonus roll'u vectis'e saklasaymışım ya. hem shield hem trinket baya iyi. gerçi oradan bana cloak gelirdi gelse gelse. warfront görevinden de cloak geldi çünkü sdf.

zek'voz bugün olmadı belki yarın olur ama zor. ya biri raide eye beam yediriyo ya da cc'li add'i bozuyo.
neyse en azından 370ilvl boe kaptım trash'ten. 190k'ya gidiyomuş, hiç yoktan mükemmel.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

smyrnas said:

arathideki rare lerden bahsediyorum. artı olarak tabi warfronttan da bi 370+340 drop aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...