Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icince noluyo ?

Pordakal

Öne çıkan mesajlar

Cevabini en cok merak ettigim sorulardan biri. Nedir bu icmenin olayi.

Kendini kaybedip yaptiklarini hatirlayamayinca ele ne geciyo mesela. Ertesi gun kusmak mi hosuna gidiyo milletin.

Veya icince problemlere daha mi cok alternatif cozum bulunabiliyo.

Ben mesela simdi icsem annemin saglik problemine deva olabilir miyim.

Bana bi soyleyin ya noluyo. Amac ne. Cepte karnini doyurmaya bi sosyal bisey yapmaya para yokken biraya saraba veya viskiye para sactirabilecek ne var.

Orgazm mi ediyo.

Insanlar bu kadar aptal olamaz bence ya. Olmamali yani.

Veya aslinda tum olay normalde yapamayacagin seyleri yapip pisman olunca sucu alkole atmak mi. Bak bu mantikli.

"Askim dun gece seni aldattim ama valla sarhosultum"

Veya

"Patron, senin ben varya ta...."

Arada icip kendini kaybetmeyenlere bizey demiyorum keyif icin ortam icin icilir.

Ama her gece icip icip derdimden oluyom diyenlere lafim.
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın kardeş ben de u....u kullanıp derdini unutmaya çalışanlara bi anlam veremiyorum. Sanki uçuşa geçtiğinde sıkıntıları kayboluyormuş gibi. Halbü ki geri iniş yaptığında tüm sorunları karşısında olacak, bi çözüm bulduğu yok ki. O yüzden bu topiği ilgiyle takip edeceğim, önemli bir sosyal yaraya parmak basmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

2003'den topic upladınız sandım meğer 0ne'ymiş.

topic tüm alkol kullananlara laf edermiş gibi başlayıp, her gece alkol içip dertliyim ulen diye ona buna mesaj atan küçük bir insan grubunu kapsayacak şekilde evrildi.

bu kadar küçük bir kesim bir insana durup dururken neden parlar bir insan bir anda. bırak ne bok yerlerse yesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

Insanlar bu kadar aptal olamaz bence ya. Olmamali yani.

Birincisi içki içen birisine karşı bu denli kin güdecek ne yaşadın birader. Herkes ölünceye kadar içmiyor. Çakır keyif olmak için içen de var, vakit geçsin diye de. Hayır körkütük sarhoş olup eve gidip sızmanın da kendince zevki var, kusmadan sağlığına zarar vermeden yapabiliyorsa bize ne.

İkincisi insanlar bu kadar aptal olamaz, çok daha aptallar. Dünyanın %50-60'ı aptaldır. %30-40'ı orta zekada, ancak %5-10'u bilinçli karar verebilecek düzeydedir.
Her ne kadar IQ testlerinde "ortalama zeka" 100 IQ olarak alınsa da, bu sadece toplumların ortalaması. Etrafının gerçekten farkında olup bilinçli biçimde düşünebilen insanlar 115 IQ üstünde başlıyor.
Yani insanı çok da üstün gibi görmeye gerek yok. Bizler biraz akıllı hayvanlarız sonuçta.
Abarttığımı düşünebilirsin. Ama toplumların kolayca manipüle edilebilmesinin nedeni de bu.
Sosyal ağlarda paylaş

içki içtiğin anda yaşadığın hissi seviyorum ben. o biranın verdiği ferahlık, ya da votka viski falan içerken hafif yanma ile gelen o tat.

bir süre sonra oluşturduğu uyuşukluk ve rahatlık hissi falan.

tek içmek de ayrı güzel, başkaları ile birlikte de.

valla içince güzel oluyor ya içmeyenlere öneririm yani.

ayrıca her içen derdi var diye içmiyor, her içen sabah kusmuyor, her içen bilincini kaybedip yaptıklarını unutmuyor bu nasıl arabesk bir yaklaşım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...