Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi 3. Hafta | Monaco - Beşiktaş | 17 Ekim Salı - 21.45

Llama

Öne çıkan mesajlar

Vasfi said:

%90 ihtimalle olası rakiplerimiz:
A - Manchester, *
B - PSG, Bayern
C - Chelsea,Roma
D - Barça, *
E - Liverpool,Moskova
F - M.City, ŞahtarDonetsk
H - Tottenham, R.Madrid

iyi bi performansla su takımların %50 sini eleriz

senin yazdığın liste biraz karışık mevcut liderleri yazmışsın, biz %90 1. bitircez grubu rakipler şöyle;

manu 1. olur A grubunda, oradan basel ya da cska gelecek ikisini de eleriz

B'den kim gelirse gelsin bizi eler

C'den roma gelirse kafa kafa oynarız çok ortada seri olur

D'den sporting gelirse eleriz, juve gelirse üzülürüz bu grup %50

E'den Spartak moskova ya da sevilla gelir ikisini de eleriz

F'den şaktar gelirse eleriz, napoli gelirse üzer

H'den Dortmund-totnım'dan biri gelecek sınırda maçlar olur.

TL:DR gruplar şuanki puan durumlarıyla biterse 5/9 ihtimalle turu geçebileceğimiz bir rakip gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

türk futbol tarihinin en önemli başarılarından birisi yaşandı ya dün. tahminim min 100 sene falan şl'ye 3te3le başlayabilen bi türk takımı olmayacak. uefa kupası falan alan, şlde çeyrek finale çıkan kesin olur da şu olayı başarmak pek mümkün değil. önümüzdeki monaco maçını da alırsak son 2 maça yedeklerle çıkma muhabbeti dönecek. ama yedeklerle çıkıp 5-6 yeme olasılığımız çok fazla sadadsfdg

3te 3 kupası vericeklermiş bjkye
Sosyal ağlarda paylaş

içerdeki monaco maçında turlarız gibi gözüküyor. ama tabi hiç belli olmaz önümüzdeki maç 2 kırmızı kart falan yeriz, grubun diğer maçları cehenneme döner sonra. özellikle leipzig maçının son maç olması çok çok ii olmuş, o maça kadar işi bitirmemiz lazım zira o maç canımız sıkılacak gibime geliyor biraz sdsadasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

mesajları okudum geriye dönük. Yalnız ne kadar çok renkli pusuya yatıp vanish atmış belli değil.

ben de bunu anlamıyorum ya. daha sene başında östersunds vardar maçlarında falan hepimiz tek yürek olmadık mı? çok ayıp ya bu yapılanlar yakıştıramadım hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bireysel olarak hep destekledim Türk takımlarını Avrupa'da. Avrupa maçlarından sonra bile salak salak FB ve GS sataşmaları zamanı çok komik oluyordu sadece buralar, o zamanlar değişmiş olabilir tavrım bir tek.

İzlemesi baya keyifli oluyor CL maçlarınızı. Çatır çatır top oynuyorsunuz. Durum böyleyken hala renklilere falan sataşmak aptallıktan başka bir şey değil. Bırakın konuşan konuşsun da bunlara laf yetiştireceksiniz diye komik duruma düşmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

Rewendor said:

CL ve ligi aynı anda götürmek için ya GS'nin uefa dönemi gibi korkunç iyi ve oturmuş bir rotasyon takımın olacak kim çısa kim girse fark etmeyecek.

Haha ne rotasyonu. Erteleniyodu lig maclari

Ertelenmedigini daha onceki topiklerde yazmistik. Iskembeden sallamayin.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

türk futbol tarihinin en önemli başarılarından birisi yaşandı ya dün. tahminim min 100 sene falan şl'ye 3te3le başlayabilen bi türk takımı olmayacak. uefa kupası falan alan, şlde çeyrek finale çıkan kesin olur da şu olayı başarmak pek mümkün değil. önümüzdeki monaco maçını da alırsak son 2 maça yedeklerle çıkma muhabbeti dönecek. ama yedeklerle çıkıp 5-6 yeme olasılığımız çok fazla sadadsfdg

3'te 3 guzel de su cok sacma degil mi. Yani Besiktas 6'da 6 yapsa bir sonraki turda elense ceyrek final oynamis takimdan daha mi basarili oluyor yani, yapmayin lol. UEFA'yi alan diyor bir de.

Yani 3'te 3 yapmak, UEFA'yi almaktan daha zor? Haha. Gidin alin madem.

Zamaninda Besiktas icerde Barcelona'yi 3-0 yeninceki spor yorumcularini filan hatirliyorum da sonrasi malumdu o grupta. Ha su an cok farkli isler, hep diyorum Besiktas cok iyi yolda diye, ama daha ortada kazanilmis birsey yokken abartmak Turk isi klasigi. Gruptan cikmak ilk buyuk adimdi Besiktas icin, Besiktas tarihi icin donum noktasidir, ama su an Turk futbolu icin donum olmaz. Gidersin ceyrek yaparsin, yari yaparsin tarihe gecersin biz de ayakta alkislariz.

Basariyi kucumsemek gibi bir derdim yok, Rewendor guzel yazmis. Ama bir anda cok abartmak taraftari da degilim acikcasi. 2 yildir CL oynuyor Besiktas muazzam bir performans, ama bir tane top tier takimla oynamadigi gercegini de degistirmiyor. 2 yildir herhangi bir Ispanyol ve Ingiliz takimiyla da oynamadi. Sampiyonlar liginde bunlar genelde kacinilmaz oluyor, Astana filan da gelebiliyor ama Atl Madrid'de cekiyorsun. Grup tartismasini zaten daha once yaptik.

Ben sadece herhangi bir basari tam olarak elde edilmeden etiketlemek ve abartmak taraftari degilim. Buyuk basaridir gruptan cikmak, lider cikmak su ana kadarki en iyi grup basarisidir Turk takimlari icin, ama tarihteki en iyi sampiyonlar ligi basarisi da degildir henuz. O yuzden sabretmek lazim. Bence Besiktas ceyrek oynayabilir mi? Rahat oynar, o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Phyx said:

Rewendor said:

CL ve ligi aynı anda götürmek için ya GS'nin uefa dönemi gibi korkunç iyi ve oturmuş bir rotasyon takımın olacak kim çısa kim girse fark etmeyecek.

Haha ne rotasyonu. Erteleniyodu lig maclari

Ertelenmedigini daha onceki topiklerde yazmistik. Iskembeden sallamayin.

yanlış yazmışsınız. 4,5 maç var avrupa maçları nedeniyle ertelenen
Sosyal ağlarda paylaş

@Phyx, GS UEFA kupasini alirken ki maclari tek tek yazmistim tarihleriyle onceki topikte bulabilirsin. Erteleme isleri genelde 2001-2002-2003 sezonlarinda oldu ki mesela 6-0 bu zamana denk gelir, ertelenmis macti. Sonralari erteleme olayi cok fazla olmadi. O zamanlar 4-5 erteleme oldugu dogrudur.

Sadece 22 Aralik 1999 Fenerbahce-GS bizim son Kadikoy galibiyeti erteleme maciydi, onunda sebebi hatirlayamadigim neden dolayi Bologna macinin 23 Kasim 1999 yani Sali gunu oynanmasiydi, Fener maci pazar olacakti (Normalde Pers olan UEFA maclari niye Sali oldu onu hatirlamiyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...