Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Middle Earth: Shadow of War

DA2019

Öne çıkan mesajlar

quixef said:

Peki grindla geliniyor mu yine onların seviyeye

Geliyosun ya. Zaten oyunda skill sistemi yanında bi de lvl sistemi var. Lvl atladıkça skillerin max capleri yükseliyor.

https://cdn2.twinfinite.net/wp-content/uploads/2017/09/NBA-2K18-MyPlayer.jpg

Şu beyaz hard cape ulaşmak için zaten illa oynayıp gelişmen lazım. Para basıp(para basanlar da legendary editionlar) zaten max 85 mi ne olabildi.

edit: bi de 85 olup da çöp olanlar var. Wow'da karakteri Çinliye kastırmaık gibi bi şey. Haybeye hypela yerin dibine soktu insanlar oyunu lel.
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

quixef said:

Peki grindla geliniyor mu yine onların seviyeye

Geliyosun ya. Zaten oyunda skill sistemi yanında bi de lvl sistemi var. Lvl atladıkça skillerin max capleri yükseliyor.

https://cdn2.twinfinite.net/wp-content/uploads/2017/09/NBA-2K18-MyPlayer.jpg

Şu beyaz hard cape ulaşmak için zaten illa oynayıp gelişmen lazım. Para basıp(para basanlar da legendary editionlar) zaten max 85 mi ne olabildi.

edit: bi de 85 olup da çöp olanlar var. Wow'da karakteri Çinliye kastırmaık gibi bi şey. Haybeye hypela yerin dibine soktu insanlar oyunu lel.

aman iyi oldu bu saçmalıklar artmasın(artacaktı)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

siyah beyazlık bi durum yok zaten. wb çalışanı falan olup, satışlardan cebine pay girmiyorsa savunulucak bişi değil lootbox. aaa fiyatına sattığın single-player oyuna loot box koymak, loot box üzerinden dizayn etmek baya açgözlülük.

Single player oyunu P2W mi yapmışlar?
Kayserinin neresindenmiş bu yiğitler?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya ben ultra texture kullaniyorum 4k texture pack dlc'i ile birlikte ama high ile ultra arasinda bi fark goremiyorum

ultra texturelar ile birlikle 8 gb gpu ram kullaniyor oyun

native cozunurluk de 4k kullaniyorum

ultradan high'a gecince 5 gb'lik bi dusus var vram kullaniminda ama gozle gorulur fark yok

bende mi sorun anlamadim

var mi baska ultra kullanan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...