Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 18 (ps4)

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

bir zamanlar "FIFA bu sene de PES etmedi" başlıkları atılıyordu. PES'ın fırtına gibi estiği zamanlardı..

ancak 2011 yılından sonra FIFA acayip çağ atladı, yerden yere vurdu PES'i kabul etmek gerek..

teknik taktik kısmını bir kenara bırak PES gerçekçi değildi en son oynadığımda. Balon gibi uçan toplar, yürüye yürüye yapılan çalımlar, tek tuşla 99 yılı savunma mantığı falan lul.

lisans olayını hallettiler mi bari o rezillik vardı bir de ?

şuan PES oynayan insan sadece 2005-2009 yılları arasındaki efsane döneminde oyuna tutulmuş ve fifa'nın yaptığı devrimi ıskaladığı için oynuyordur.

MAN BLUE
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

goldbären said:

abi fifadaki script o kadar abardı ki artık oynanmaz oldu.

kötü oyuncuların bahanesi. script bi tek sana mı var ?

rakip takımın açıkları yerine kendi oyuncularının açıklarını kovalaman gerekiyor script/momentumun önüne geçmen için. 300 / 5 gibi W/L olan oyuncular var ama onlar da böyle yaparak kazanıyor. e öyle olunca da futbol oyunu gibi olmuyor.

programcı kafasıyla 1000+ maç yapınca hangi if/else'lerin nerede olduğunu hissediyorsun gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

pes fifa gibi ustalaşmamıştır ya. adamlar seneler içinde inanılmaz geliştirdiler. normal insana "var ya. yok ya." dedirtiyor. beş maç üst üste kazanınca tamam lan çözdüm oyunu diyorlar. ben kazanırken de üzülüyorum karşı tarafa, bazen öyle güzel açıyor ki oyun önünü, şuta basmayı unutmazsan atıyorsun illa ki.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Aiko said:

goldbären said:

abi fifadaki script o kadar abardı ki artık oynanmaz oldu.

kötü oyuncuların bahanesi. script bi tek sana mı var ?

rakip takımın açıkları yerine kendi oyuncularının açıklarını kovalaman gerekiyor script/momentumun önüne geçmen için. 300 / 5 gibi W/L olan oyuncular var ama onlar da böyle yaparak kazanıyor. e öyle olunca da futbol oyunu gibi olmuyor.

programcı kafasıyla 1000+ maç yapınca hangi if/else'lerin nerede olduğunu hissediyorsun gayet.

bide bu çocuk yazılımcı olucak...

o yazdığın programlarda neler neler vardır kim bilir :O

oh god
Sosyal ağlarda paylaş

yok eğleneyim keyifleneyip diye alıp oynayacağınız oyunda tekrar tekrar analogu kemireceksiniz. insan birçok oyunda beceremeyip yeniliyor, roketlligde fpslerde falan sadece lag olduğunda aimbot falan olduğunda veya human teammate hata yaptığında sinirlenirsin. fifadaki sinirin sebebi her şeyi doğru yaptığın halde oyunun canı isteyince elinden alması. adaletsizliğe sinirleniyorsun.

binlerce saat oynadım senelerdir, patideki herkesin eline veririm feyspalmı koltukaltınıza sıkıştırır götürürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...