Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 18 (ps4)

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

gameplay'e baktim, yine patates. salak sacma defans kosulari, yay disindan cekilen cogu sutun zibamm diye doksana gitmesi, direk scripted bir gameplay ahaha

dunyadaki en kebap mesleklerden biri fifa programcisi olmaktir heralde adamlar senelerden beri updated kadrolar icin 300 lira cukkaliyolar.

zaten oyunun le$tigini gormek icin kendinizin disinda oynayan birinin videosunu izleyin ve sizin disinizdaki 10 adamin AI yapisina bakin, ne kadar boktan oldugunu goruyosunuz, ozellikte defansta kendi kafalarina gore kaotik hareket etmeleri aadfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

fifa'nın cash grab olduğunu sağır sultan duydu zaten çok şaşırıcak bişey yok. asıl her sene acaba düzeldi mi diye düşünmeniz saçma. kimse almak zorunda da değil ama futbol oyunu oynamak isteyen fifa alır yapıcak bişi yok. rekabet olsa eminim daha iyi olur ama pes online özelliklerini geliştirip, main liglerin lisansını almadığı sürece asla tercih edilmez.

ayrıca fönörböhçö 84 len mq demediğimi anlamak çok zor olmamalı. kadroları koydum sadece. talisca'nın neden culyano'dan düşük olduğunu gidin fifa'ya rating bilgilerini veren adamlara sorun. ben bütün sene oynayacağım takıma bakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...