Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 18 (ps4)

applev0dka

Öne çıkan mesajlar

blueware diyolarmis galiba buna, oyunun newbie lere oncelikle yardim etmesi, onu dahil etmesi falan.

dusunsene babasi cocuguna 12. yas gunu hediyesi olarak fifa 2018 fut package aliyo bide bilmeden.

e bu bebe EA nin asil finans kaynagi, daha ilk 5 mactan elek yaparlarsa oynar mi bi daha bu cocuk? iste o cocugu once gazlayip sonraki 6 ayda falan indiriveriyo asagi asdf

gizli sakli online karma puani gibi bisey olsa gerek.

mesela rocket league de scripting SIFIR, ama ondada matchmaking kanseri var, 5 win strike dan sonra seni nerede kanserojen takim arkadasi var onla eslestiriyo. sonra 3 yukari 5 asagi derken bakmissin 234234 saat gecmis oyunun basinda.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

olay her zaman için o zaten ama fifa'da ek olarak evde tek başınayken millete salça olabiliyorsun yada benim gibi yurtdışından arkadaşlarınla çok rahat oynayabiliyorsun.

pes'te bunların hiçbiri mümkün değil berbat serverlarından dolayı.

doğrudur da işte, şu lise'de okuldan kaçtıktan sonra milletle pes turnuvası yapıp yenmeyi/yenilmeyi yaşadıktan sonra, online'a hiç adapte olamadım ben. hem pes'te hem fifa'da denedim.

şimdi arada yapıyoruz da pes'in bilmem kaçı çıkmış fifa desen kontrollere alışamıyoruz.
dedik winning eleven 11 standart olsun bizde artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

rocket league random kanser ya. platin 2 ye kadar çıktım randomlarla. ondan sonra silver a düştüm sdfs. genelde gold 2-3 arası gidip geliyorum.

ama yani öyle bebeler geliyor ki anlatamam.

maç 1-0 olunca daha 3 dakka varken ff yapanlar, oyunu trolleyenler. devamlı mesaj yazacak diye afk olanlar. insan çıldırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ut içinde satılan fifa pointlerin tl fiyatları nedir acaba söyleyebilecek var mı? internette dolar, pound ve euro için fiyatlar verilmiş ama tl fiyatları bulamadım.

arkada kalmış

diğerlerinin fiyatlarınıda yazabilir misin acaba? us ile karşılaştırmak istiyorum aslında amacım o.

https://www.fifauteam.com/fifa-points-prices-fifa-18-packs/

dolar, pound ve euro için fiyatlar böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

update gelmiş

Hey FIFA Fans!
The first title update for FIFA 18 is now available on PC.
This update includes the following changes:
Added the following in FIFA Ultimate team:
New functionality to Champions Channel including missed shots and hidden timeline.
Addressed the following in FIFA Ultimate team:
An issue with the extra time display on the Champions Channel timeline.
An issue with locked EASFC catalogue kits on opponent teams in Squad Battles.
An issue where the crowd would have incorrect flags when the home team is wearing a certain kit.
An issue where a player could crash when watching a FUT Champions Channel match.
An issue where players could control the goalkeeper in FUT Single Player modes.
Changed Matches Remaining to Attempts Remaining in FUT Champions Daily Knockout Tournament.
Changed the Possible Points text in Squad Battles to Projected Match Points.
Updated loan player portraits in the EASFC Catalogue.
Visual improvements to some FUT item types.
Addressed the following in Gameplay:
Tuned goalkeeper reactions in certain situations.
Tuned down the difficulty for Amateur and Semi-Pro difficulties.
Reduced shot accuracy and slightly increased goalkeeper reaction times in certain in-game situations.
Added the following in The Journey Hunter Returns:
Icons in cinematic scenes to indicate the user-triggered action.
Triggered actions are: Personality, FIFA 17 Result, Match Result, Key Decision, Player Performance, Team Performance, Partnership Rating
Addressed the following in The Journey Hunter Returns:
An issue where the player could crash during a cinematic in Chapter 5.
Added the following in Career Mode:
Added option to delegate contract renewals.
Allow users to renegotiate contract with a player whose release clause has been paid.
Addressed the following in Career Mode:
An issue where users could use a loaned player as part of a transfer deal.
An issue where Breaking News weren't getting refreshed.
Addressed the following in Online Modes:
An issue in Pro Clubs where a player could return to an invisible lobby after a match.
Enabled the opponent indicators in online matches.
Improvements were made to the kit clashing logic.
Audio / Visual / Presentation Changes:
Adding this season’s authentic Bundesliga broadcast package.
Addressed multiple minor audio issues.
Improvements to the goal net animations.
Thanks to those who’ve provided feedback. Throughout the course of the FIFA 18 season we'll provide you with more information and updates if and when they become available.
The FIFA Team
https://fifaforums.easports.com/en/discussion/313085/fifa-title-update#latest
Sosyal ağlarda paylaş

=)) said:

fifayı almamın en büyük sebeplerinden biri party play olarak arkadaşlarla yanyana add guest le fut oynamaktı ancak bu sene kaldırmışlar saçmasapan bişekilde pişman oldum aldığıma

nasıl ya bu mümkün müydü? biz bayağı aradık ama bulamadık. arkadaşın takımı vs benim takımım oynamak için sadece evlerden takılabiliyorduk.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Peregrin said:

Endonezya'da bile 200 lira bu ne lan.

Bi sorum olucak, simdi 2017 fifa alsam, nete bagli oldugum icin yeni sezonun kadrolari update oluyo mu?

Yani '18 sadece bize daha iyi gameplay ve yeni ozellikler mi getiriyo?

şu çılgın türkler

Elektrik zannetmiş beleş istiyo zıhı zıhı zıhı
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda gittigidiyor'da bi satıcıda 260tl daha da ucuzu yok sanırım.

uk psn'den alacaktım 260tl ye geliyordu son bikaç günde pound coşmuş baktım 290tl sdfds.

alsam mı almasam mı emin olamadım. demoyu hiç beğenmedim ama futbol oyunu ihtiyacım var dfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Defans yapmak zorlaşmış. Çok kolay oyundan düşüyor savunmalar ve karşı taraf rahat geçiyor. Zaten kanattan çapraz girip uzak direğe plase kesmekten başka birşey yapmıyor çoğu oyuncu online'da. Orta yapınca atılan gol çeşitliliği artmış, ön direğe kesip oradan ayak dışı ters köşe vb. birçok gol varyasyonu var.

5 yıldızlı takım maçları bayıyor. Neymar'ı çok abartı yapmışlar, rating'i daha düşük olsa da Ronaldo'dan da Messi'den de üstte. PSG vs PSG maç dönüyor paso. 4-4.5 yıldızda seçilecek takım skalası artmış. Lazio ve Everton keyifli. Paso GS-BJK tokatlıyorsun. Hızlı kullanılması için opsiyon tanınan taç ve serbest vuruşlarda animasyon geçişleri akıcı değil, bayıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...