Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

işemeye bile gitmedim fena farm yaptım üs kurdum.

https://i.hizliresim.com/1JG9Yj.jpg

şu scanner room pek bi halta yaramıyor ya. ben fazla iş yapacak otomatik mağara bulacak falan sanıyordum..

ama gel gör ki hala lazer kesici tarifi yok bende. açılmadı hala 2/1 de.. bulamıyorum parçasını.

(birde üssüme isim veremiyor muyum. point olarak çıksın şu üs diye)
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

işemeye bile gitmedim fena farm yaptım üs kurdum.

https://i.hizliresim.com/1JG9Yj.jpg

şu scanner room pek bi halta yaramıyor ya. ben fazla iş yapacak otomatik mağara bulacak falan sanıyordum..

ama gel gör ki hala lazer kesici tarifi yok bende. açılmadı hala 2/1 de.. bulamıyorum parçasını.

(birde üssüme isim veremiyor muyum. point olarak çıksın şu üs diye)

Abi laser cutter bulmadan bu base'i yapmış olman çok komik ya.
Sosyal ağlarda paylaş

yerini öğrenmek için abi, scanner plugin yapana kadar öyle yapman lazım yerleri ezberlemek için.
Plugini yapmak için jelly mushrooma inmen falan lazım
hatta ben drone u bırakıyorum oraya, tam lokasyonu gösteriyor. çok kullanıyorum bu yöntemi, özellikle geceleri keşife çıkıyorum, hem boşuna seamoth pili azalmıyor hem güvende oluyorum
LethE said:

kamerayla gidene kadar kendi gider niye çifter git gel yapsın.
hatta scanner roomdan gelen kameraların işlevi ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Bitirdim oyunu. Biterenler spoyu okusun lütfen.

(oyunu bitirdim dediğim, son denizlerin anasına enzimi verdim. kendimi iyileştirip gidip tarattım kendimi. sağlıklısın dedi save alıp çıktım. benim için bitti yani.. daha devamında videoları izledim, auroyı patlatıp roket yaparak kendine dünyana geri dönüyorsun galiba.

Şimdi ben çok böyle hikayeyi dinleyerek okuyarak gitmediğim için bazı sorularım var.
- O denizin kralını kim o yuvaya hapsetmiş? daha öncedende bazıları geldi beni buraya koydular diyor o yüzden sudaki çocuklarım sinirli agresif falan.. kısaca konuyu özetleyebilen varsa iyi olur.

Sosyal ağlarda paylaş

alyenler deney meney yapıyolar burada.
mallık edip sea dragon yumutası çalıyorlar, sea dragon bu hastalık araştırma merkezine kafa atıyor parçalıyor, khara virüsü serbest kalıyor. otomatik karantina başlıyor.

kharayı iyileştircez diye çırpınırken sea emperorın virüsün semptomik tedavisinde etkili olduğunu buluyolar. daha küçükken buraya getiriyorlar, başka bir sea emperor yumutası kırıp zorla çıkarıyorlar ama ölüyor, tükrüğünü b*kunu test ediyorlar fln ama yeni sea emperorları bi türlü yumurtadan çıkaramıyolar.

alyenler silikon bazlı mı elektronik gibi beden değiştirebilen kafadalar, sea emperor bunlarla psişik psişik konuşamuyor, bırakın beni satacam çocukları diyor ama derdini anlatamıyor. alyenler ölüyor bu kalıyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...