Jump to content

doubtful

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.401
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

doubtful hakkında

 • Rütbe
  doubtful

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. doubtful

  PS4 için couch coop oyun tavsiyesi aranıyor

  Bir keçi olabilirsin. Goat Simulator. https://www.playstation.com/en-us/games/goat-simulator-ps4/ Broforce https://www.playstation.com/en-us/games/broforce-ps4/
 2. doubtful

  satılık hearthstone hesabı

  Yazılanlar (sc2 wol, hots, lotv) ücretsiz değil, bilmeden konuşulmuş.
 3. doubtful

  Play Station Oyun İndirimleri

  Benim ps+ yılbaşında bitiyor tereddütte kaldım, yılbaşında indirim olur mu yoksa şimdi mi alsam, ne dersiniz?
 4. doubtful

  Dimash Kudaibergen

  23:27'de Adagio'yu tavsiye ederim.
 5. doubtful

  Dimash Kudaibergen

  https://www.youtube.com/watch?v=AvBRJyBAiBw Mesele sadece sesin çok çok iyi olması değil, bu sese duygu da yükleyebiliyor olması. "Dünyanın en iyi" blabla'sına uyuz olduğumdan tanımakta geç kaldım kendisini. Siz de gecikmeyin.
 6. doubtful

  Alinik PS 3 veya 4

  O şekilde oynanan oyunlar var da ben çocuk için aldığımdan var, yetişkinleri keser mi bilmiyorum. Mesela Overcooked 4 kişi local co-op oynanan müthiş bir oyun ama belli bir yaşın üzerini kesmez. May the cooptimus be with you: https://www.co-optimus.com/system/22/playstation-4.html (at least'ı 4 yapıp Couch Co-Op'u seçip aratın)
 7. doubtful

  Subnautica

  Portallar yalnızca bir taraftan aktife edilebiliyor, sen diğer tarafında olduğun için açamazsın. Sana yeterli ipucu vermeden bitmiyor biraz yukarıda "eğer hikaye ilerleme durursa (radyo sinyali gelmezse)" diye yazdığım mesaja bak sen de onu atlamış olabilirsin.
 8. doubtful

  Subnautica

  Leviathan'lardan bahsediyorsun sanırım (reaper, ghost vb.) onları öldüremiyorsun. Denizaltında yem bulundur (upgrade ile kapasitesini artırabiliyordun) yakınına gelirse yem bırakıp devam et. Ben yapmadım ama dondurma silahı ile ateş edip yoluna devam edebilirsin, cyclops'tan çıkıp girmen gerekecek tabii.
 9. doubtful

  Subnautica

  Blood kelp bölgesini bulmuşsun demektir, iyi bak çok süprizli oralar. Delik, mağara (geniş ve derine giden) bulursan mutlaka devam et.
 10. doubtful

  [oyun] paperclips

  Son bölüme biraz daha dikkat edersem 4 saatin altına düşebilirim gibime geliyor.
 11. doubtful

  Subnautica

  Geçende bir stream izlerken şahit oldum, (arka sayfada da yazılmış) eğer hikaye ilerleme durursa (radyo sinyali gelmezse)
 12. doubtful

  [oyun] paperclips

  Zenginlerin farklı dertleri var tabii :)
 13. doubtful

  [oyun] paperclips

  Yomi ile sorunu olanlar için yomi hesaplayıcı: https://www.extratricky.com/yomi
 14. doubtful

  [oyun] paperclips

  Kendiliğinden oynadıkça açılacak o kısım, senin bir şey yapman gerekmiyor. Daha çok drone basmaya bak. Bu arada probe dizaynında eşit dağılım yavaş sonuç erir, Self-rep ve hazard üzerine ağırlık verip gözün descendents ve total'da devam et. Total ve descendent farkı sende çok açılmış oradan bir hata olduğunu anlayabilirsin
 15. doubtful

  [oyun] paperclips

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...