Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subnautica

toggie

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Bir sorum daha olucak bu kraken'leri nasıl öldürürüz ? cyclops'la giderken en büyük belam onlar.

Leviathan'lardan bahsediyorsun sanırım (reaper, ghost vb.) onları öldüremiyorsun. Denizaltında yem bulundur (upgrade ile kapasitesini artırabiliyordun) yakınına gelirse yem bırakıp devam et. Ben yapmadım ama dondurma silahı ile ateş edip yoluna devam edebilirsin, cyclops'tan çıkıp girmen gerekecek tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

Blood kelp bölgesini bulmuşsun demektir, iyi bak çok süprizli oralar. Delik, mağara (geniş ve derine giden) bulursan mutlaka devam et.

valla uzaylı mekanı buldum bir tane mesela asitten river akıyor içinde ama yanimda cube olmasına ragmen portal acılmıyor. Heralde senaryoda ilerleyemeden buraya geldim diye düşündüm.

Bitti mi radio verisi şimdi yoksa bir şeyi eksik mi yaptım ?

acaba oyunun başında alien base'in de bir şeyimi eksik yaptım. Gerçi orada yapıcak pek bir şey yoktu. Toplayabildiklerimi toplayıp cıkıyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

yanimda cube olmasına ragmen portal acılmıyor. H

Portallar yalnızca bir taraftan aktife edilebiliyor, sen diğer tarafında olduğun için açamazsın.

Masticore said:

Bitti mi radio verisi şimdi yoksa bir şeyi eksik mi yaptım ?

Sana yeterli ipucu vermeden bitmiyor biraz yukarıda "eğer hikaye ilerleme durursa (radyo sinyali gelmezse)" diye yazdığım mesaja bak sen de onu atlamış olabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

doubtful said:

Geçende bir stream izlerken şahit oldum, (arka sayfada da yazılmış) eğer hikaye ilerleme durursa (radyo sinyali gelmezse)

Yeni başlayanlar için spoiler

Adada çok salak bir yerde pda var, zaten birkaç pda buldum diye onu es geçebiliyor insanlar, onu almayınca hikaye devam etmiyor.

Dogru yanit bu, cok ters bi yerde, at nali tarzi bi magaranin icindeydi diye hatirliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

masti bakabilir spo

derinlerde emp atan balıkların korudugu base ı buldun mu abi, oraya jelly mushroomcave den sonra gonderıyor

9. Pda'dayim simdi yeni buldum burayi. Icine alien konulan fanusu kesfettim burada baska bir sey yok
Ha pardon en onemlisi turuncu tableti buldum. Neye yariyacak turuncu tablet bilmiyorum simdilik. Sey gArip geliyor radio olayi bitti bu tableti cok oncede bulabilirdim cok sonrada bulabilirdim hikaye karismiyor mu boyle.

Soyle ozetliyim hikayede , leviathan baselerini yikiyor onu dinledim kayitta.
[ spoiler]

Sosyal ağlarda paylaş

orda 3 tane pda var abi, ben 3. yü alamadım daha biraz altta o ama diğer ikisi senin dediğin gibi bitiyor.
3. base in dışında, götün götün almaya çalışıyorum cycplosu yanaştırarak.

Yalnız bişeyi farkettim,
bu mürekkep balıkları warper dövüyor, bunlardan beslesek acil durumda salsak ne olur?

senle aynı yerde oldugumuzdan bu noktan sonra napılır bılmıyorum, radyo mesajı gelmesse daha derıne ınıcem

beni buraya kadar radyo mesajları getırdı mesela hiç durmadılar
Sosyal ağlarda paylaş

sdafasda
ya bende tıkantım şimdi, lifepodlar bitti ama degasilerde bitti

2. lifepodun orda bi koca mağara girişi buldum ama tırstım şimdi girmeye. kyanite nerde

Masticore said:

aurara'nin içine girildigini bilmiyordum adsf. Oyun başı gitmem gereken yeri pas geçmişim off. Biraz aramıştım giriş bulamamıştım teyy. Prawn suit parcasi bulucam diye kafayı yiyiyordum.

kyanite cıkarıcak yere kadar geldim ama prawn suit yoktu adsf.
Sosyal ağlarda paylaş

Terror abi
bide keşif duygusu.

Yani oyun aslında zor değil ama zormuş gibi
yaratıklar çok tehlikeli değil ama öyleymiş gibi.

Ya dün bi ot var, böyle parlıyo tiger plant gibi duruyo, aha dedim bu kesin saldırgan.
Prawnla gittim yanına bişi yapmadı ibiş, sonra scanleyip çantaya attım evde yetiştiriyom :D.

Mesela, bu korkuyu verio oyun ambiyansla sana, halbuki bişi yapmıo ibiş.
HarveyQuinn said:

Bu oyunun bukadar kendine ceken ozelligi ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sdafasda
ya bende tıkantım şimdi, lifepodlar bitti ama degasilerde bitti

2. lifepodun orda bi koca mağara girişi buldum ama tırstım şimdi girmeye. kyanite nerde

Masticore said:

aurara'nin içine girildigini bilmiyordum adsf. Oyun başı gitmem gereken yeri pas geçmişim off. Biraz aramıştım giriş bulamamıştım teyy. Prawn suit parcasi bulucam diye kafayı yiyiyordum.

kyanite cıkarıcak yere kadar geldim ama prawn suit yoktu adsf.

aynı mağara turuncu tabletin cıktıgı yer, derinlere gidiyor. Yer altında birleşiyor gibi bir çok yer volkanlara kadar gidiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Auraanın kıç taraflarında keşifle wrecklerde takılırken dronelarla bi mağara sistemine girdim.

böyle ayrılmış bi alanda yumurta buldum cuddlefish sanırım bu, onu almak için rahat bi giriş buldum 200m ötede ama orda bisürü boneshark vardı.

ben de akvaryumdan 1 tane stalker getirip saldım nolacak diye, bonesharklardan 1 ini temizleyip kayboldu ibiş.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...