Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bastım istifayı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Annem dün yeaa sel ne yeaaa benim işim var adli tatilden önce bitirmeliyim diyip kozyatağından çağlayana adliyeye gitti onca ısrarıma rağmen.

Sonra da eve dönüp lel ezique amma panik yaptın gittim geldim işte diye dalga geçti benimle. Dolayısıyla evet allah yok ama annem var.

TIPKI SENİN FAZLA KİLOLARIN GİBİ

ps1: sipeysciğim avukata ihtiyacınız olursa bak reklamını da yaptım ;]

ps2: yumy mavi beyaz patron yaka o hepimizin allahı
Sosyal ağlarda paylaş

forum resmen ergen aile parası yiyen ergenlerin iş hayatındaki maceralarına evrilmiş.

bunun 1 level sonrası aile desteğini sizin verdiğiniz versiyon olacak iflahınıza üflenecek şurada ahkam kestiğiniz atıp tuttuğunuz projelere / paralara muhtaç kalacaksınız ayık olun.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

aile işi var adamın orta boy. zaten çalışmaya başlaması da "aileye istifa" idi, eeh kendi istediğimi yapcam lan soharım sipeyskeyk enterprises'ına dediydi.

beş sene beyaz yaka gezince böyle zengin olunmaz lan diyip doğru yola geldi sanırım. esh gibi başkasının kurduğunu yiyip bütün gün forumda loserlara ahkam kesecek.

sipeys karşim arkandan atıp tuttuk ama kusura bakma paticikte adettir.

esh tanımın very accurate gold, beni de tanımlasana ya.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay önce ben de bastım istifayı
Bir nevi basmak zorunda da kaldım ama "onlar kovmadı ben çıktım" sdf
Peki ne oldu?
Şu an çalışmak istemediğim bir işe giremediğim için üzülüyorum. Bir de üstüne linkedin de ulan bu yeto buraya mı girmiş diye görünce....
aileden bağımsız yaşama isteği var işte
Hah İstanbul a da bayılmıyorum da Diğer seçenek izmit :(
Neyse yine yoruldum düşünürken

Hayırlı olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

şımarıklık abi napçan yani, 3 kuruş mayış alan bütün beyaz yakalılarda aynı muhabbet var, ben de dahil olmak üzere.
bir şey üreten adamın sıkılacağını düşünmüyorum ben, sıkılanlar aynı işi defalarca her gün afedersin köpek gibi yapanlar.

Nup. Bir şey üreten insan(lar) olup, kazananın bir şey üretmeyen insanlar olduğunu görünce de sıkılıyosun. Ha bi de ilginç bir şekilde bu adamlar müdür falan oluyo senin yaptığın işi ben yaptım diyerek. Suratına vurunca da gülüyor.

Ulan bu gözler sadece amerikan vatandaşı çalıştıran şirkette çalıştım diyerek şirkete giren insan gördü ya. Bu adam ortamlarda şimdi "eşimin yeşil pasaportundan nasıl yararlanabilirim" diye dolanıyor. Hiç bir şeyden haberi olmadan senden daha fazla lafı dinlenen biri olması da ayrı bir ortadoğu gerçeği.

Ben çekmecedeki istifa dilekçemi tekrar okuyum bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Turkiye, yillarca kurumsal calisip kendini kucuk isini actiktan 5 ay sonra batanlarin hikayeleriyle dolu

Kafan rahat da olmayacak, adamla ugrasma derdi bambaska. Ama tabi ki kendi isine sahip olmanin verdigi penis ereksiyonu guzel bisi.

Onun disinda stopajina da sokayim, sgksina da

https://i.ytimg.com/vi/2gTCHk-WiMU/hqdefault.jpg

dünyanın en güzel şeyidir stopaj.

abi 1000 m² yer çevirip devlet kuralım, vallahi çok kârlı iş
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

cok ilginc lan?

saatci/tekstilci devraldin ama aileden uzak durmak icin calisip (benzetme yapiyorum, gercek bir dip dovdurme degildir) dibini dovdurmek istiyorsun...

hakikaten cok ilginc la! nazar degdirecegim diye korkuyorum olm.

Aabi ahaha ya sen onları ne sanıyorsun? :)
Bi tanesi borç batağında olan büyük beden ve muhafazakar kesim kıyafet satan kocaeli nin en Çomar ilçesi olan Derince de 40m2 lik dükkan
Diğeri de baba bak borç yapma fena sıçıyoruz dememe rağmen borcun altına girdiği karşısındaki saat standı.
Babam iflas edip ticaret yapamadığı için 2003 krizi :)
Benim vekaletim ile yapıyor her şeyi. Doğal olarak giren bana giriyor. Yani bu gidişle dibini dövdürmek cezaevinde gerçek olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Madcat said:

şımarıklık abi napçan yani, 3 kuruş mayış alan bütün beyaz yakalılarda aynı muhabbet var, ben de dahil olmak üzere.
bir şey üreten adamın sıkılacağını düşünmüyorum ben, sıkılanlar aynı işi defalarca her gün afedersin köpek gibi yapanlar.

Nup. Bir şey üreten insan(lar) olup, kazananın bir şey üretmeyen insanlar olduğunu görünce de sıkılıyosun. Ha bi de ilginç bir şekilde bu adamlar müdür falan oluyo senin yaptığın işi ben yaptım diyerek. Suratına vurunca da gülüyor.

Ulan bu gözler sadece amerikan vatandaşı çalıştıran şirkette çalıştım diyerek şirkete giren insan gördü ya. Bu adam ortamlarda şimdi "eşimin yeşil pasaportundan nasıl yararlanabilirim" diye dolanıyor. Hiç bir şeyden haberi olmadan senden daha fazla lafı dinlenen biri olması da ayrı bir ortadoğu gerçeği.

Ben çekmecedeki istifa dilekçemi tekrar okuyum bari.

senin de mi babanin isi var lan?

babasinin isi olmayan bi 10kisi falanniz surada. birlesip "yeni babalar" diye sirket kursak?

ben hafriyattan beyaz kadin ticaretine kadar her turlu sirketlessmeye olumlu yaklasiyorum. en azindan bir sonraki jenerasyon rahat eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...