Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ulan arkadas brugge de ne abartiliyor dandirik takim dedim caat golu yedik ama basaksehir oynuyordu dedim silkelerler mekandan ciktim eve gidene kadar 2-0 olmus dedim 3 tane rahat yaglarlar oyle de olmus ama o son golu yemeselermis xeske zevkli mac olmustur izleyemedim hepsini ama basaksehir gene patir patir oynuyor helal olsun dedim milli takim ve ligin kalitesi acisindan sevindirici bir gelisme
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam da işte Neymar için diyorum başkan için değil.

Neymar 300'ü aldı, 200 küsürüyle bonservisini bozdurdu Barça'dan, kalanı cepte. Sonra gider mesela free agent olarak PSG yerine ManU'ya imza atarsa ne olacak? Adamlar itiraz etse "o parayı kültür sponsorluğu için aldım transfer için değil, aha tapu gibi belge" der gösterir yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

Şu FFP işi iyice mide bulandırıyor. Adam 300 milyon eur verecek açıktan, Türk takımları 100.000 hesap dışı transfer yapsa ensesine binecek Uefa.

Yeni CL düzeninde de bastılar 4'er garanti takımı büyük liglere. Italya falan bayram edecek seneye.

Bari açık açık yapmayın akü.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Tamam da işte Neymar için diyorum başkan için değil.

Neymar 300'ü aldı, 200 küsürüyle bonservisini bozdurdu Barça'dan, kalanı cepte. Sonra gider mesela free agent olarak PSG yerine ManU'ya imza atarsa ne olacak? Adamlar itiraz etse "o parayı kültür sponsorluğu için aldım transfer için değil, aha tapu gibi belge" der gösterir yani :D

barcelona da oynamaya devam etse 300 direk ona kalcak euheuhe
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...