Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bajic > Udinese

Konya 500.000 euroya almıştı. 5.25 milyon euroya satmışlar.

Geçen sene verimliliklerine rağmen bu ligde Aboubakar ile birlikte en çok küçümsenen ve bi bok olmaz denen adamlardı. İkisinin de yolu, sürekli övülen adamlara göre hayvan gibi açıldı.

Türk futbol taraftarının futbol bilgisi thx

Ben de bi ara Konyalı arkadaşların gazına gelip Bajic keko falan diye geziyordum gerçi de adam net kalite forvetti. Aşırı ağır ama artık kolay bulunmayan tipte bi ileri uç forvetiydi.

Bizim milletin ciddi anlamda ağır oyunculara karşı bi fobisi var. Ağırsa 10/10 adam olsun çöp diyorlar safasdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

hazırlık maçlarına bakarak adam asanların yeri 2. lig falan olmalı ya.

hazırlıkla uefa ile ilgisi yok bunun, 30 santim önündeki adama müdahale edemeyen, topa ayağını uzatmayan stoper sığırdır başka açıklaması yok. ki bu bir değil iki değil geçen sene de saçmalıkları var. quaresma yapsa anlarım hazırlık maçında bunun antrenmanda bile yapma lüksü yok. yaptığı sürece kenarda oturacak mal gibi biz de çöp olan 4,2m'a yanacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

udinese alınca iyi mi oluyo futbolcu lol

siz şimdi takip etmediğiniz için bilmezsiniz, son 4 senede oyuncu satışlarından 200 milyon euro kazanmış ve bunları al sat yaparak yapmış yetiştirici bir kulüp olduğu için udinese oraya giden adamın potansiyelinin yüksekliğine fazlaca inanılıyor 5 yıldır falan.

yani evet iyi futbolcu oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Fistan said:

udinese alınca iyi mi oluyo futbolcu lol

siz şimdi takip etmediğiniz için bilmezsiniz, son 4 senede oyuncu satışlarından 200 milyon euro kazanmış ve bunları al sat yaparak yapmış yetiştirici bir kulüp olduğu için udinese oraya giden adamın potansiyelinin yüksekliğine fazlaca inanılıyor 5 yıldır falan.

yani evet iyi futbolcu oluyor.

Dark gene bilgisiyle ezmiş, mayonez-ketçap kıvamına getirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...