Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [17/18]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Drogba ile her türlü kıyaslarım çünkü çok genç.

24 yaşında Drogba kumda oynuyordu daha, Marsilya'da tek sezonda parladı biraz ama en verimli zamanı Chelsea'de, o da 26 yaşında gelmiş işte Chelsea'ye.

Lukaku adadan bir yere gitmezse hatta Manu'dan bir yere gitmezse Manu efsanesi olur, adanın da en iyi forveti olarak hatırlanır.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Drogba bambaşka seviyeydi ya, Lukaku ilk çıktığında da yeni drogba olacak deniyordu ama çok zor.

bir kere drogba da inanılmaz bi oyun görüşü vardı. duracağı yeri vs. olayını geçtim takımındaki adamların bile hareketlerini okuyup ona göre iş yapıyordu. çok akıllı adamdı.

lukaku da o mesela hiç yok. lukaku'yu oynattığın sürece verimli, drogba var olduğu takımı organize de ediyordu.

onu geçmesi falan imkansız.

ben daha ileri gidiyorum hatta, drogba'nın en formda olduğu dönemlerde piyasada şu paralar dönüyor olsaydı lukaku'dan çok daha pahalıya bi yerlere transfer olurdu.

Drogba bayrak adam ya. Skorerlik olarak bu kadar büyük bir golcünün 5 ve 8 gol attığı EPL sezonları var. 20 golün üstüne 2 kere çıkabildi Chelsea kariyerinde ligde. Ama adam lider forvet işte. Şu an bu tarzda bir tane adam yok, koy en ileri arkasındaki 3'lüyü coştur
Sosyal ağlarda paylaş

İşte o yüzden çok büyük ihtimal 11'i de alır Roma da, köpek gibi çalışıyormuş zaten aşırı beğenilmiş. Umarım kalıcı olur.

Çalışan adam kalıcı oluyor zaten, Salih çok tembel kafasını değiştirmezse patlar derken zamanında bayağı lagaluga edilmişti de adam totalde 20 maç oynatılmadı galiba.

Cengiz için şimdiden 11 gözüyle bakılıyor. Umarım öyle de düşünmeye devam ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence boku çıktı ya. Evet belki Dünya'nın en iyisi olacak ama sadece bir sezon birşeyler göstermiş bir yetenek için 180 milyon mu verilir? Monaco piyasayı resmen kırdı geçirdi. Lemar için 75, Sidibe için 40, Fabinho için de 60 istiyorlarmış bir de. Gidip bu sene aldıkları Kongolo ve Tielamans'ı da seneye okuturlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...