Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Cedi bir şekilde tutunur gibi geliyor bana ya ama bu sene bir şey beklemiyorum, seneye en azından bir hido sınıfına girer gibi.

Yalnız koca Detroit yazılmış ve Tayshaun Prince unutulmuş kısa kıvırcık çocuk falan diye bahsedilmiş, çok üzüldüm lan. Bu adamın kolu gibi kol bi antetekeoupmpomaepomem'da var.
Sosyal ağlarda paylaş

Kadro cidden cop yalniz. Iverson disinda 15 sayidan fazla atabilen yok arti ahi gitmis vahi kalmis Mutombo. Iverson'u o performansi tarihe gecer de.

Hele ki Los Angeles da kazandiklari Game 1 one vardi. Iverson'un Tyron Lue'nun uzerinden gectigi filan. Taraftarlar ooo cekiyordu her baskette...Dur koyayim videoyu

https://www.youtube.com/watch?v=Rmi91E3SMiI

90'lar ve 2000'ler basi NBA ne iyiydi ya. Olay NBA on NBC den mi kaynaklaniyor bilemedim de havasi cok ayriydi. Bill Walton'un boguk sesli yorumlari, Marv Albert filan. Bir de Digiturk sayesinde NBA TV'den full takip ediyorduk belki ondandir.
Sosyal ağlarda paylaş

valla gasol boston'a finali getirir kesinlikle ama sanmıyorum öyle bir trade'in gerçekleşebileceğini.

gerçi düşündümde eğer önümüzdeki senenin draftıda sağlamsa, önümüzdeki senenin nets picki + crowder + genç cocuklardan biriyle beraber yapılabilir. tabi caplere bakmak lazım.

abi espn trade machine'den baktımda iki takımla gerçekleşmesi imkansız bu takasın. ancak 3. bi takım bulup al horford'un kontratını kakalaması lazım boston'un. başka türlü aşırı zor gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...