Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Holy said:

Ben katılmıyorum ya. Sürekliliği olan bir oyunları yok. Çok kötü değil kadro evet ama Wall çıkarsan play-off yapabilecek bir kadro da değil.

Wall ligin envrildiği hızlı tempoda müthiş bir adam ve bana göre ligin en iyi oyuncularından. Atıyorum takımda Bradley Beal olmasa WB/Harden ayarında bitirecek statlarda. Onun dışında Beal, Klay ile birlikte off-ball hücumda ligin en iyisi pozisyonunda. Otto müthiş verimli bir adam. Gortat modası geçmiş tipte olsa da Markieff ile iyi uyumlu ve pota altları çok iyi. Ama aynı maç içerisinde farklı 4 maç falan oynayacak kadar dengesizler işte, çünkü bench yok, bir de coaching iyi olsa Lebron'un rakipleri onlar olur net

Bu arada Lebron'un kariyer planlaması tek yerin efsanesi olmaktan öte MJ'in başarılarını geçmekten ibaret, bunu 20 farklı takımda oynayarak da yapar isterse, adamın olayı bu. Cavs'a onu tekrar getiren memleket özleminden çok Kyrie'nin varlığı ve bir superstar daha alınması sözü idi. O yüzden iyi bir franchise bulursa gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Farklı bir şey dememişsin zaten :)

Dediklerinin hepsine katılıyorum, Gortat dışında tabi. Gortat bence vasat kalıyor kadronun içinde artık, daha iyi bir uzunla daha iyi işler çıkabilecek gibi pota altı hücumunda özellikle.

Ama işte dediğim gibi süreklilik konusu çok önemli. Gerçekten bir anda kamyon çarpmışa dönebiliyor takım ve oyunun kontrolünü tamamen kaybediyorlar. Bu sene çok fazla izlemedim gerçi 4 tam maç, geri kalanında özetlerden takip ettim ama tablo bu şekilde. Bench ve yönetim sağlam olsa Wall ile bu sene Lebron'a rakip olabilirlerdi dediğin gibi ama Boston'ı bile geçmeleri çok zor artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Valla bana 3 gibi geliyor.

Lebron gidecek olsa zaten sezon sonu giderdi, Miami'ye giderken önceden söyledi diye hatırlıyorum çünkü.

birincisi gidecek olsa sezon sonu giderdi öle işlemiyor, kontrat bitmeden nereye gidiyor yaw..

bold'lu kısım için ise: U wot mate? ASFHUADSFHUADSHFA

miami'ye gitmeden önce söyledi mi? bütün cleveland canlı yayında espn röportajı ile öğrendi. piç gibi ortada bıraktı clevelandı :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Holy said:

Lebron gidecek olsa zaten sezon sonu giderdi, Miami'ye giderken önceden söyledi diye hatırlıyorum çünkü.

birincisi gidecek olsa sezon sonu giderdi öle işlemiyor, kontrat bitmeden nereye gidiyor yaw..

miami'ye gitmeden önce söyledi mi? bütün cleveland canlı yayında espn röportajı ile öğrendi. piç gibi ortada bıraktı clevelandı :D
Gene götünle anlamışsın yazılanı ya her zamanki gibi.

Önceden msn'den yazmış GM'e demiyorum, Temmuz sonu değil de daha erken haber verdi diye hatırlıyorum.

Gidecek olsa sezon sonu giderdi dediğim de sezon sonu gitmek istediğini açıklayabilirdi ve bunun üzerinden takas kovalardı herkes. Bi dolu takas yapılıp takımlar stratejisini çizip oturtmaya başladıktan sonra açıklamazdı.

Of resmen Bilal'e paraları saklamayı anlatsam daha kolay olurdu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

sabonis said:

Holy said:

Gene götünle anlamışsın yazılanı ya her zamanki gibi.

Önceden msn'den yazmış GM'e demiyorum, Temmuz sonu değil de daha erken haber verdi diye hatırlıyorum.

Gidecek olsa sezon sonu giderdi dediğim de sezon sonu gitmek istediğini açıklayabilirdi ve bunun üzerinden takas kovalardı herkes. Bi dolu takas yapılıp takımlar stratejisini çizip oturtmaya başladıktan sonra açıklamazdı.

Of resmen Bilal'e paraları saklamayı anlatsam daha kolay olurdu ya.

bilal olan sensin de farkında diilsin ya :( dediklerin külliyen yanlış yaw. temmuz sonu dediğin nedir? adam free agency başladıktan 5-10 gün sonra televizyonda özel program yaparak bütün dünyaya açıkladı. birkaç saat öncesinden cleveland yönetimine söylemişti yanlış hatırlamıyorsam kararını, ancak bu olay yani. önceden söylemek diye bişe yok.

lebron'un da umrunda değil pek takım makım. şu anda rahatı yerinde, doğuda çok rahat zirveye çıkacağı bi takım var elinde, onu kullanır bu sene yine. gelecek sene lakers veya cap'i boşalan bir şampiyonluk adayına gider beleşe. takas olarak gidebilir ama lebron ben oraya gidiyom dediği zaman takasta karşılığında 12. adamı falan veriyor karşıdaki takım.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

LeBron, Miami olayında Cleveland'dan çok New York'u sattı. Knicks 2-3 yaz önceden kadroyu boşaltmaya başlamıştı Lebron-Wade'e salary açmak için. Sonra toparlanamadılar zaten

new york'u satmadı yaw, ne alaka? yani new york kendi kendine gaza geldi lan alır mıyız yoksa lebronu diye ama herhangi bir verilmiş söz vardı da ordan döndü sattı gibi bişe yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani şimdi şöyle bir şeyde var. LeBron niye ayrılsın?

Mantığı son zamanlarda hırslarından daha verimli çalışan bi adam LeBron. Burada bildiğin allah, her istediği oluyor yapılıyor.

Herif Irving yerine şunu alın dese yönetim kasar, cap konusunda sıkıntıları yok özellikle Doğu'daki konumundan istediklerine güzel imzalar attırabilirler. Ha yönetim baktı bi boka yaramıyor o zaman siego der gider ama şuan kendisini mutsuz edecek veya Lakers falan yapmasını sağlayacak bi olay yok ki?

Bence yönetim büyük bir mallık yapmadığı sürece LeBron her şekilde kalır burada bırakır artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bu Carmelo > Cavs olayı beni rahatsız ediyor ya. Oradan bi bok çıkmaz bence Love orada olduğu sürece. Onu takaslamadıkça ya da farklı bi role çevirmedikçe bilmiyorum.

Gerçi Mehmet Okur gibi kullanıp 5 Love - 4 - LeBron 3 - Carmelo vs. bir şey yapılabilir ama işte bilemedim. Irving yerine biri lazım.

Cedi the New Hedo oluyormuş bir de, NBA finalinde Durant'i blokluyor falan. hmpps hmpps
Sosyal ağlarda paylaş

lebron sırf lakersın sağladığı spotlight için, son demlerini yine nbain ilgi odağı olarak geçirmeye devam etmek için bile gidebilir

üstelik zaten dünden razı paul george ile lonzo patlamazsa yeni contender olucaklar lebron için clevelanddan çok da farklı olmayacak, "KRAL LOS ANGELESI AYAĞA KALDIRDI HEYT" senaryosu legacy'si açısından canına minnet olucak falan
Sosyal ağlarda paylaş

tabi "radar keskinliğinde saha görüşlü şutu sorunlu" lonzo jason kidd remastered yerine ricky rubio 2.0 da olabilir

gerçi geçen ringerda babası için ne denirse densin bir önemli etkisi olacağı kesin o da work ethic'inden asla kopmasına izin vermeyecektir diyorladı

bakacaz artık
Sosyal ağlarda paylaş

Lonzo direkt superstar olacak. Paul George LA çocuğu seneye kesin geçişi yapar da Lebron çok yakışmaz oraya. Efsaneleri olan bir franchise'a gitmeyi istemez bence; Bulls gibi, Lakers gibi.

DarKRideR said:

Herif Irving yerine şunu alın dese yönetim kasar, cap konusunda sıkıntıları yok özellikle Doğu'daki konumundan istediklerine güzel imzalar attırabilirler.

Cap konusunda sıkıntıları yok derken Irving'in boşaltacağı cap'den bahsediyorsun değil mi? Çünkü şu an NBA'de salary açısından en kötü durumda olan takım Portland'dan sonra. Üstelik sırf bu sene de değil 2018/19'da da şişmiş durumdalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok salak kontratlar verdiler abi. Tristan 18, Shumpert 11, JR 15 falan alıyorlar ve devam eden kontratlar.

Muhtemelen 3'lü bir takas olacak Irving ve Frye'ın paketleneceği içinde Phoenix'in de olduğu. Bu şekilde Lebron da, Bledsoe ve Carmelo'yu almış olacak. Rose da eklendi takıma. Kadronun salt yıldız yoğunluğu azalacak ama roster biraz genişler en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

28 yasinda yancilik lol
Adam basketbol için en ağır sakatlığı 2 defa geçirdi üstüste, koştuğuna şükretmesi gerekirken hala oynuyor. Takdir ediyorum ben, yancılık da yanlış görüş adamın durumunu düşününce.

Ah Rose be sakatlanmasa ne güzel akıyordu o Bulls kadrosu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rose yancı olmasın da ne olsun? O adamın hala oynaması üstüne iyi süreler alarak yine de nispeten yüzdeli olmasa da üretmesi bile mucize. Prime zamanında müthişti, NBA tarihinin en genç MVP'si adam, 22 yaşında tepeye çıktı ve daha da yürürdü.

Rose-Bledsoe-Carmelo-Lebron-Love güzel 5 olur. Kartlar yeniden karılır jsdjsdf. Tabii bench'i güçlendirmek lazım, ne Bledsoe ne de Rose'a sakatlık konusunda çok güven olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...