Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

attım listeye boşlukta okuyacağım asdfds

hayward'ı bayağıdır kovalıyorlar ya, alacaklar çok yüksek ihtimal. geçen sene bile konuşuluyordu, takas denemişlerdi hatta yanlış hatırlamıyorsam.

brad stevens'in kolejden öğrencisiydi. birlikte bayağı başarılı olmuşlardı. nba'de de yanına istiyor bayağıdır.

edit:

hatta geçen sene okumuştum sanırım, stevens'in özel olarak istediği tek adam hayward bütün ligden falan yazılıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

oha neler donmus lan. okc enes i de bir yere iteklerse şöyle çift yönlü birisini alırlarsa gayet güzel olur.

paul - west nasıl oynayacak
harden-chris nasıl oynayacak acayip merak ediyorum.

batı heyecanlı oldugu kladar dogu da bir o kadar kaybetti şu an. iguodala lalesi de spursle görüşüyormuş.şu golden ın parlattığı yıldızlar golden dan cıkınca ne hale gelicek merak ediyorum. javale bile iyi oyuncu gibi gözüküyor lan takımda hesap edemıyor mu bu adamlar bunu. curry nin forma da 135 bin dolara satılmış.adam yeni çağ açtı nba de resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

cedi > cleveland

5 milyon senelikten 3 yıllık kontrat

furkan korkmaz > philadelpia

kontrat bilgisi görmedim ben.

ikisi de kısa sürede nba yaptı güzel oldu. umarım kalıcı olurlar.

cedi şut kasarsa ve fizik toplarsa kalıcı olur bu arada bence, iman'ı göndermeye kasıyorlarmış onun süresini alsa yeter ilk etapta gelişimi için.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Niye yatsin ya gayet oynamisti ama cok cirkin bir kadroydu ya. Ben wallace , hamilton, rasheed, Billups
Estetik olarak hic sevmezdim kadroyu

Ben seviyordum ya herkes işini yapıyordu. Adam yiyen pivot, içeri devrilen reboundcu pf (her ne kadar 3lük atsa da), içeri drive da eden dış şutu da olan Hamilton, Billups zaten tam bir guard mükemmel pasör olmasa da. O uzun ince kıvırcık bebenin adını unuttum ama sf oynayan, o da tam bir sf idi mesela.

Gsw gibi herkes çıksın üçlük atıyoruz gençler değildi, herkes üçlük atabilse de. Memo işte Avrupa ekolünün temsilcisiydi takımda gayet de oynadı ya aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

cedi eğer fiziki adaptasyonu yakalarsa her şekilde nba'de tutunur ya, yani ne kekolar tutunuyor yapamazsa zaten kötü olur.

iman shumpert'ı mesela göndermeye kasıyormuş cedi'den sonra cavs, onun kadar süre alıp iyi bir savunma direnci gösterirse ve şutunu da biraz geilştirirse bu sene bile 15 dakikaları görür bir ihtimal.

gerçi işte oyun nba'de artık öyle bir hal aldı ki avrupa'dan gelen adamın adaptasyonu inanılmaz uzun sürebiliyor. bjelica nasıl dominanttı burada silindi gitti. gerçi porzingis gibi ekstrem örneklerde var ama az
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...