Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Yapılan hamleler konferans sıralamalarını belli eder, şampiyon yine bariz GSW. Batı'da onları zorlayacak SAS hamle yapamadı, gerçi Kawhi sağlıklı kalsa geçen sene sanki o kadar kolay süpürülmezlerdi.

Houston CP3'ü aldı ama kadronun tüm derinliğini takasladı, müthiş bir seviye atlamazlar, D'Antoni takımları zaten play-off'ta sıçış. PG, WB ile oynamayı öğrenir ve Lakers'a gidecem zaten salla gitsin tarzı oynamazsa sadece biraz onlar zorlayabilir. Doğu'da Boston hala contender değil, Cavs Lebron olduğu sürece üstlerinde; Al Horford-Hayward-Irving'i big-3 diye sunuyorlar çok gülüyorum, bu adamlardan superstar olan sadece Irving. Ama bu sene çaylak sınıfı mükemmel; onun dışında geçen sene full oynamayan 1st pick Ben Simmons da acayip bir herif, zaten PF'ler üzerinden oyun kuruluyor artık ama Simmons bunu daha ileri taşıyabilir power guard olarak. Ben tepelerden çok Phila ve Wolves'un ne yapacağını merak ediyorum, NBA'de en sevdiğim 10 adamın herhalde 6'sı falan bu takımlarda
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
https://twitter.com/harrisonmc15/status/909634206355066880

durant kendi accountunda kaldığını unutup millete cevap vermiş. sanırım fake accountları var kendisini savunur şekilde bişiler yazdığı. şu yazdıklarıyla o anlaşılıyor. büyük rezillik ya bu nedir abi.

okadar kuul takılıp benim için sorun yok okc'den gsw'ye geldim ama içim rahat desede demek ki hala takık konuya. yazık valla bildiğin akp'li gibi takılmış asdfasdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

OKC bu sezon Oladipo, Enes, Doug McDermortt ve Sabonis JR ile 2 ikinci tur draft hakkı (yanılmıyorsam) verip karşılığında WB ve Steven Adams yanına Paul George ve Carmelo çektiler.

Muazzam iş muazzam sdfasd

Tek sıkıntı George seneye Lakers yolcusu, Carmelo 'nun +1 senesi var ama kalır o yaştan sonra tahminen. Yine de olsun. Bu sene kısa vadede 4 adamı verip 2 net adamla yüzdesi çok düşük olsa da şampiyonluk ihtimali yaratmak her şekilde başarılı GM hamlesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kısa vadeli olay. george gelirken demiş bana plan yapmayın seneye lakers'tayım diye.

carmelo ve wb'yi tutmaya çalışacaklar işte. bence ikisi de kalır. yani gitmeleri için sebep yok.

WB şampiyonluk vs. isterse kaçabilir belki. onun dışında max'ını alır takımı yine idare eder. hani zaten potansiyel şampiyonluk adayları içinde ona max verebilecek takımda yok. lakers falan gitme goygoyu dönüyor onun içinde belki o olursa o da belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Embiid 148 milyon dolardan 5 yıllık kontrat imzalamış, yarısı garanti.

Çok büyük risk olduğu halde müthiş bir yatırım Phila için. Sağlıklı kalabilme ihtimaline adamlar büyük kumar oynuyorlar resmen.

Sağlıklı Embiid normalde WB kontratı falan hak eder, senede 35'ten başlar. Yeteneklerini, potansiyelini muazzam ucuza kapattılar resmen de işte gerisi soru işareti.

Curry'nin zamanında sakatlık + istikrarsızlık yüzünden yancı kontratı alabilmesi ama onun dönüp dolaşıp tarihin en iyi takımlarından birinin kurulmasına ön ayak olacak kontratın olması bayağı bayağı Phila'yı gaza getirdi kesin asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...