Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

en güzeli de mozgov'un üç senelik kontratından kurtuldular, üstüne 1 sene sonra brook'un kontrat bitiyor. sabo'nun dediği gibi isterlerse benzerden, duruma göre daha alttan uzun bir sözleşme imzalarlar. kontratı da gayet iyi, aynısını imzalasa fazlasıyla kar.

d'angelo tutacaklarına da lonzo'yu denemeleri bence ideal. aslında boston'un elinden jackson'ı falan kapıyorlarmış bir de komik olur. ingram varken değmez gerçi de sdafas
Sosyal ağlarda paylaş

Tibodu'nun savunmacı veteran (diğerlerine göre en azından sdfadsf) fetişliğine tuttular Rubio'yu tamam, tutsunlar 10 numara adam çok severim ayrı konuda Dunn'u vermeleri Lavine yanında...

Demek ki ya beklenen gibi çıkmadı gördüler ya da tak etti sokarlar dediler bilemedim. Şimdi tekrar PG rotasyonuna adam arayacaklar.

Gerçi tek sıkıntıları kaldı, arasınlar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Jayson Tatum izlemedim hiç ama Duke'den adam çıkmaz shdfsa. Markelle Fultz'dan vazgeçmeye değer mi bilmiyorum. Josh Jackson yazılıyordu hep Celtics'e, ilginç olmuş.

Bu arada daha üstten gidenlere saygım var, çoğunu izlemedim ama Malik Monk'u beğeniyordum, adamın 11. sıraya düşmesi enteresan, Charlotte ilk kez steal yapmış draftta sanki.

Wolves da bence soygun yapmış. Jimmy Butler oyuna çift yönlü bakarsak Kawhi ile birlikte ligin en iyisi. Wolves için süper olmuş. LaVine McDonalds yıldızı, Wiggins'i kadroda tercih etmek daha mantıklıydı öyle olmuş. Dunn modern oyunda daha uygun bir PG Rubio'ya göre ama Wolves çok beklemek istemiyor sanırım başarı için. Sessiz sedasız Suns da iyi kadro kurdu. Brandon Knight ve Dudley'nin kontratlardan kurtulurlarsa daha da iyi olurlar. Porzingis'e girişecekler deniyor ama NYK niye böyle bir mallık yapıyor bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

televizyon kanalında sunuculuk yapan kişinin adını bulmaya stalkerlık diyosan işimiz var ahah.

*kızın

erkek olsaydı ne ekşi sözlükde başlığı ne de youtubede çok nefis adam aksanı ne kadar çekici adı ne tarzında yorumlar olmazdı muhtemelen

ayrıca sen niye alınıyorsun stalker lafına sfdgh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...