Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2017-2018

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Hayatımda ilk defa draft izlemeye karar verdim, onda da uyuya kaldım. Süprizin büyüğü oldu. Özellikle Doncic benim için müthiş oldu, hayalimin ötesinde. Steal of the Year resmen Dallas'ıma kaç sene sonra adam çekebildik sonunda asdkjfhsad

Atlanta çekecekti Doncic'i, draft hakkını takas edip Dallas'a geldi. Trae Young'u da Dallas çekecekti işte Atlanta'ya gitti. İki isim içinde müthiş oldu bence. Doncic gibi bir yönlendiriciye açık açık ihtiyaç vardı takımda, Trae ise sistemi kendi üzerine kuracak bi sirkte bayağı hızlı gelişir çaylak sezonunda bolca süre alıp.

Free'den bile adam alamıyorduk düzgün, iyi oldu ya. Dennis ile iyi uyum sağlarlarsa valla franchise talihi değişir birkaç yıla Carlisle hocam ile.

Bir diğer sürprizde Michael Porter Jr oldu. Yeni LeBron falan deniyordu sezon ortalarında, ilk üçten gidecek denirken 14'e kadar geriledi ve Nuggets'a düştü. Onun gibi adama ihtiyacı olan bir çok takım bile çekmedi. Takip etmedim ama başka sorunları var belli ki.

Bir de Wendell Carter da büyük steal, çok izlemedim ama hakkında yazılanlar bayağı olumlu. 7'den bayağı büyük iş yapmış olabilir Chicago.
Sosyal ağlarda paylaş

Deandre ve Marvin e üzüldüm ağlamışlardır adamlar pick edilince bence 2 sininde seçildikleri takımda mutlu olacaklarını düşünmüyorum.

Trae çok iyi ya kim alırsa hangi takımda oynarsa parlar gibi geliyor...

Bu yıl BAMBA yı takip edeceğim, nedense adamda bir Shaq olacakmış gibi hissim var.

Deandre de başka takıma gideydi... O kadar bekledim Suns bir sıgırlık yapar diye ama yapmadı aldı ilk seçimde.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi durum yok. bu sene bildiğim kadarıyla doncic yeni atlanta, sac gibi bu sene de çöpleyecek olan takımlara gitmek istemiyordu. hatta real'i bırakmam gerekirse dediğini söyleyenler bile vardı.

deandre mesela 1. seçildiği için hem diğer oyunculara göre çok daha fazla para alıcak hem de kontrat uzatma zamanında daha büyük paraya imza atabilecek çaylak sözleşmesi bittiğinde. o yüzden öyle ağlama falan yok adamlarda gayet mutlulardı :D
Sosyal ağlarda paylaş

:D
Abi herhalde ağlanacak bir durum yok, sırf ego tatmini zaten ilk 2 seçilmek, birde hayvan gibi takip ediyorlar almadan once hane alınan oyuncu zaten diğerlerinden hatta normal NBA oyuncularından 3-4 gömlek üstün oluyor. Ama ne bilim 2 takımda tarihlerine baktığında draftlardan çıkıp adam olmuş oyuncuları yok gibi bi şey, yada ben hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahuhahaohuauha ben bu fotoyu nasıl kaçırdım arkadas.

Masticore said:

Biri ağlıyacaksa o kişi popovic olmalı abi

https://bloximages.chicago2.vip.townnews.com/dailyrecordnews.com/content/tncms/assets/v3/editorial/5/c6/5c6f1c4e-daaa-5fc1-9aab-d826fb5ddb58/5b2c5677567d3.image.jpg?resize=1200%2C1324
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...