Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2017

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

xbox mı inanılmaz geldi ahah

sunum şeklini düzeltmişler en azından çat çat oyun ağırlıklı bi sunum yaptılar ama oyunların ağırlığı yok. 2-3 tane normal heyecanlandıran, 2-3 tane de ilgimi çeken oyun oldu. yine dediğim gibi microsoft'un para akıtarak kendine adam gibi oyunlar yapacak stüdyolara ihtiyacı var. ps4 ile kapışamaz bu şekilde, ki iyice pc'ye kaydılar.

yarın sony yine ezecek gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

4k & 60fps hala uzak ya oyun grafik olarak zayıf değilse. o iş "up to *" olarak kalır daha. 2020 öncesi pek mümkün değil gibi makul fiyata.
knox said:

bethesda sabah 7'de abi

saat 5'te değil miydi ya, bir chart konmuştu buraya sanırım geçen gün. neyse ben 5'e kadar otururum.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

bu da zaten 3-5 fazla grafik istemeyen title disinda 4k/60fps yapamayacak zaten ehu, 30fps takilir yine bir cok oyun

1070'den daha gucsuz gpu, hala jaguar cpu

bir sekilde forza'yi optimize ederler 60 fps icin orda biter ehe

eh tabii hardcore optimizasyon yapmadıkları sürece öyle olur, fiyatına göre 4k işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ashen xbox exclusive olmasa denerdim.. souls-like co-op ama kotarabilecekler mi gorecez tabi..

anthem'in open worldu baya saglam olacak gibi geliyor.. bir horizon zero'a yaklassa iyidir..

AC hic cekmedi.. revelationsdan beri oynamadim ama hype yaptiracak bir degisiklik veya setting goremedim..

metro, state of decay ve sea of thieves watchlistimde.. sea of thieves tam arkadaslarla eglenmelik.. patlamasa bari.. metroyu sadece takip ediyorum.. muhtemelen oynamam ama trailerdaki gibi olacaksa basarili olur gibi.. state of decay de multiye bagli..

cuphead'in de artworku dolayisiyla ilk duyuruldugundan beri bekliyordum ama xbox exclusivemis bu da.. bahsi gecen oyunlarin hicbiri xbox aldiracak cinsten degil.. o yuzden geciyorum :)..

artik sony'i bekleyecegiz.. hele bi de kojima bir surpriz yapsa mis ^__^..
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox One X' çıktıktan bir süre sonra Sony PS4 Pro'yu 350$ çeker ve bitirir işi. "sahte 4k" diyorsunuz da farkı anlayamıyorsun bile 4K ile checkerboard 4k arasında. Onca DigitalFoundry videosunda da aynı şeyleri söylüyorlar zaten.

Ben olsam gıcıklığına PS5'i duyururum, poposunu uçuklatırım Microsoft'un. Duyurup "2 sene sonra çıkarıyoruz" deseler bile yeter bu saatten sonra. Zaten farkı atmışlar.

Ben Read Dead Redemption 2'yi falan gösterir en azından Microsoft'da ilgiyi çeker diyordum; onu bile yapamadılar. Kendi Exclusive'leri konsol sattıracak oyunlar değil. Bi Forza'yı herkes seviyor, onun karşısında da GT var. Ayrıca PC'ye de çıkıyor zaten.

Yani Scorpio'yu Windows PC haline getirip satsalar daha çok şansı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...