Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Ahahah

Normalde böyle bir insan değilim. Ama burdaki "sacma" seyleri okuyunca misli ile karşılık veriyorum...

Bu kurtlar sofrasinda hayatta kalman icin cakal olman lazım.. sdfsd oyle miydi soz nasıldı ondan iste..

Saçma olan kısım neresiydi, Cenk'in golünün hakikaten güzel olduğunu söylediğim kısım mı yoksa Casillas'ın gol öncesi pozisyon almada çok hatalı olması mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Senin mesajın özelinde demedim ki ?

Genel olarak pati futboldaki "sacmaliklara" yaklasimim olarak soyledim.

Elinde sayisal veriler ile gelenlere, mantıklı kiyaslar karsilastirmalar ile gelenlere bile aptal aptal cevaplar verildiği icin sen de ona gore tavir degisitiriyorsun iste onu dedim. Cici'nin söylediğine ithafen.

Senin mesajin özelinde konusacak olursak casillasin kazandigi kupalari bugun yazmaya baslasak yarin biter. Baska yorumum yok gol ile ilgili :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Senin mesajin özelinde konusacak olursak casillasin kazandigi kupalari bugun yazmaya baslasak yarin biter. Baska yorumum yok gol ile ilgili :)

Aynı şey kova Victor Valdez için de geçerli, hatta Türkiye şartlarında Sabri için de geçerli :)

Casillas bi zamanlar müthiş kaleciydi zaten, ona kimsenin lafı olacağını sanmıyorum, ama nedense Mou Real'i döneminde çok feci çakıldı, bi daha da toparlayamadı. Buradaki pozisyon alması da zaten buna bir gösterge bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...