Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Marka değeri marka değeri dediğiniz ligde senelerdir karabük'ün zemini ligin en kötüsü

Hani sivas falan olsa anlıyacağım zemin kış koşullarından diye kötü

Federasyon'un hibrid çimi zorunlu hale getirmesi şart. Gerekiyorsa yaynı gelirlerinden bir kısımı zorunlu olarak bu iş için harcayıp kendisi ele alsın, yeterki bu çileden kurtulsun lig
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Gerekiyorsa yaynı gelirlerinden bir kısımı zorunlu olarak bu iş için harcayıp kendisi ele alsın, yeterki bu çileden kurtulsun lig

Şu ya...

Çok zor da değil ha. Her maçta gözlemciler/hakemler rapor yazmıyo mu? Eğer bir sahanın hava şartlarından bağımsız olarak patates olduğunu raporlarına sallıyorum 3 kere yazarlarsa takımlara verilecek yayın gelirinin sallıyorum %5'ine el konulsun.

Hadi hibrit çim pahalı mahalı. Akhisar, karabük ve Mersin'de çim yok ki. Yeşile boyanan toprak bile gördük.
Sosyal ağlarda paylaş

bence adına süper lig diyorsan.

2. kademedeki lige 1. lig diyerek aslında süper lig'in diğerlerinden başka bir kategoride olduğunu iddia ediyorsan ona göre yaptırımlar şartlar koyacaksın.

nasıl uefa onay vermeden stadyumu kafana göre seçemiyorsun.

süper lige uygun olmayan yerde maç oynatmayacaksın, karabük gerekirse gidip trabzonda oynayacak, seyircisi umrumda değil yönetime baskı yapıp çimi düzeltsinler.

gerekirse lisans verme yap bişey bunu çekmeyelim ya.
PL'de de gündüz maçı oluyor böyle rezil güneş durumu olmuyor, böyle rezil zemin zaten yok da

bizim mallar neyi düzgün uyguladılar ki bu konuda adım atsınlar diye düşünmeden edemiyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğim şu.

Hibrit çim Türkiye'ye gelmeden önce de kabul edilebilir sahalar vardı. Hibrit dünyanın en iyi çim sistemi ise bir tık altına da fitim ben. Karabük'ün sahası gerçekten pattiz tarlası abi. Bir tık falan değil.

Zorlamaya falan gerek yok yav diyorum ya. Direk yayıncı parasını kes gitsin. Karabük geçen sene 15 millor yuro yayıncı parası almış. Zeminini düzeltmezse sallıyorum 1 millor yurosuna el konulacağını bilirse bak bakalım o sahaya nasıl bakıyolar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Demek istediğim şu.

Hibrit çim Türkiye'ye gelmeden önce de kabul edilebilir sahalar vardı. Hibrit dünyanın en iyi çim sistemi ise bir tık altına da fitim ben. Karabük'ün sahası gerçekten pattiz tarlası abi. Bir tık falan değil.

Zorlamaya falan gerek yok yav diyorum ya. Direk yayıncı parasını kes gitsin. Karabük geçen sene 15 millor yuro yayıncı parası almış. Zeminini düzeltmezse sallıyorum 1 millor yurosuna el konulacağını bilirse bak bakalım o sahaya nasıl bakıyolar :D

Bak bu daha sert sdfsd
https://twitter.com/timblnt/status/906939033695256576
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...