Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Q7 açıklama yapmis hakeme carpma pozisyonu icin.

Ahmet cakar bu kadar ağlayınca zorunda hissetmiş adam kendini

fiko yap demiştir, etrafındakiler iyi takip ediyo gündemi
bişi oldumu hemen gazını alıyo medyanın

sadece ahmet cakar deil dobermanda resmen bastıra bastıra ceza verilsin diye bilerek sov yapıyolar

normalde bein sportun dagıttıgı özette yok o görüntü özellikle isteyip her fırsatta yükleniyolar saka gibiler
q7 yide uyarmıstır basgan böle böle her fırsatta sana, senin üzerinden bize yüklenicek diye
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

bu arada bizim uefa en ufak çirkin harekete 1 yıl men cezası onanmıs, nası olucak şimdi rakip taraftar girip pislik yapsa 1 yıl gidemicezmi?

bu kadar kolaymı abi, yönetim bütün biletleri alamıyomu, alsın hepsini yırtsın ake

artık 1 yıl diken üstünde takım. en ufak şeyde roketin üstüne oturturlar
Sosyal ağlarda paylaş

yönetimin bilet almasına gerek yok bize yer ayırmayın diyor onları da kendi taraftarlarına satıyorlar
stada alttan siyah beyaz giyinip olay çıkarmasın gibi bir kafa var, ha her siyah beyaz giyinenin bjk'li sayılması saçma elbette ki bu ceza tam bir komediydi baştan sona o da başka mesele
fifa'dan felan döner zaten de o zamana kadar pek göz önünde olmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

bu arada bizim uefa en ufak çirkin harekete 1 yıl men cezası onanmıs, nası olucak şimdi rakip taraftar girip pislik yapsa 1 yıl gidemicezmi?

bu kadar kolaymı abi, yönetim bütün biletleri alamıyomu, alsın hepsini yırtsın ake

o yüzden deplasman maçlarına bilet satmıyor yönetim, olay çıksa da biz satmadık bile satan düşünsün diyip ceza almayacak. veremezlerde zaten.
.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...