Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Su ülkedeki yapmacik duyar beni öldürüyor..

Q7'nin golü için "quaresma konyasporlu oyuncuların içinden gecip golu atti" twiti atan admini kovmuslar..

Melih sendil sanirim spiker birebir ayni cümleyi kurmuş..

Kieve yenilirken "tarih yaziyorsunuz o. çocukları" diye twit atan 12numara ahlak bekçiliğine soyunmuş..

Tiksiniyorum bu yapmacik gereksiz duyardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel maçtı, ŞG yine saçma sapan çıkardı kadroyu bence bu maça daha fazla rotasyon uygulanabilirdi ama en azından yine doğruyu oynayarak rahat kazandık.

caner ve Q7 taç çizgisine sıkışıp, 2349072948723 tane orta kesmeyince takım ciddi anlamda 2 değil, 5 seviye birden atlıyor.

Özellikle Caner'in o çizgiye inmeden yaptığı ortaları kesip, bilinçli şekilde oynamaya başlaması ve özellikle kısa paslarla ver-kaçlara falan girmesi net şekilde oyununu zirveye çıkardı 3 maçtır. Net şekilde müthiş performans, umarım bozmaz.

Q7 de dışarıda takılmak yerine ceza sahası içine dribbling edince ne kadar tehlikeli olduğnuu gsöterdi. 3204972384723 ortada takımı felç edeceğine şunları deneyip içeride başarısız olsa yemin ederim koymaz. en azından her şutu cılızda olsa bir risk. açtığı ortaların %90'ı bize atak olacağına böyle olsun, rakip siniyor bir kere...

Bugün herkes iyiydi. Tosic'sizlik takımın kontrollü oynamasına yol açıyor.

Tek şey yapardım ben sadece, Adriano sakatlanınca Atiba sağ bek çekip, Medel ortaya geriye Mitrovic daha sağlam bi takım getirebilirdi ama böyle de güzel koyduk.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Özellikle Caner'in o çizgiye inmeden yaptığı ortaları kesip, bilinçli şekilde oynamaya başlaması ve özellikle kısa paslarla ver-kaçlara falan girmesi net şekilde oyununu zirveye çıkardı 3 maçtır. Net şekilde müthiş performans, umarım bozmaz.

İlk geldiğinde yarı sahayı geçer geçmez şişiriyodu ceza sahasına, fenerdeki alışkanlığı bırakınca Caner de seviye atladı. Böyle oynayacaksa Adriano yedek beklesin .
Sosyal ağlarda paylaş

caner sakatlık sonrası çok çok iyi bakmış kendine belli ya.

adam yönetiyor resmen takımı tolgay ile birlikte. dün aylar sonra stada gittim ben de malum antalya cezalı- bursa da bayrama denk gelmişti.

taraftar çok iyi başladı, sonra takım taraftardan daha iyi olunca insanlar oyunun büyüsüne kapıldı resmen besteler sustu herkes maç izlemeye başladı çok çok iyiydi gün gece

fabri standart
adriano çıkana kadar iyi iş yaptı, çok etkili 2 top kesti umarım iyileşir.

pepe ligin çok üstünde, medel'i de beğendim adam güven veriyor.

caner sahanın yıldızlarından biriydi bence, sürekli doğru koşular yapıyor, çoğu zaman topu atmıyorlar çıldırıyor gerçi sdafa aldığı her topu etkili kullandı 1 tane ezdi sadece..

tolgay 70'de pili bitene kadar 2 yönlü çok iyi oynadı, o kadar savunma katkısı verince yoruldu, bazı pozisyonlarda zoru deniyor, negredo ile daha iyi anlaşmalı.

atiba dinlen artık reyizz

q7 yine oynamak istediği maçlardan birini geçirdi, 2-3 tane çok etkili topu var, bir tane ilk yarıda sağdan girdi yan ağlara vurdu, golü de harikaydı böyle oynadıkça daha çok kızıyor insan, şundan senede 15 tane oynasana diye

lens hala çok kilolu, negredo ise formayı istiyor belli, çok hırslı çok mücadele ediyor, top istiyor pozisyon kovalıyor. caner'in önüne bir top bıraktı ki enfess tek kelime ile koyarım buraya bulursam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...