Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hamburgerleri sevemiyorum

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Bizim insan son yıllardaki gastro akımıyla artık et seçmeyi, kömür gibi kurutmadan güzel köfte pişirmeyi öğrendiğinden iyi örnekler var. Ama içerisindeki malzeme uyumu ve net olarak ekmeği de önemli. Başlığı açan vatandaş İzmir'den sanırım; Karşıyaka'da Burger No:7 var, çük kadar dükkanda 15 kurye falan çalışıyor siparişe yetişemiyorlar, ekmeklerini ve soslarını kendileri üretiyor. Ekmek bitti mi kapatıyor dükkanı. Beklemekten sapır sapır dökülen Uno ile yapıyor çoğu yer anlamadığım şekilde; en kaliteli eti kullanıp, böyle ekmekle servis ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bayanlar size en iyi hamburgerciyi söylüyorum istanbuldaki hazırsanız

şerifali ve etilerde şubeleri var. ben şerifali'den yiyorum. sanırım menudeki herşeyden yedim şimdiye kadar (ananaslı hamburger hariç :D)

burger project by yağız izgül

best of the best

bir burger entuziastı olarak öneririm
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Bizim insan son yıllardaki gastro akımıyla artık et seçmeyi, kömür gibi kurutmadan güzel köfte pişirmeyi öğrendiğinden iyi örnekler var. Ama içerisindeki malzeme uyumu ve net olarak ekmeği de önemli. Başlığı açan vatandaş İzmir'den sanırım; Karşıyaka'da Burger No:7 var, çük kadar dükkanda 15 kurye falan çalışıyor siparişe yetişemiyorlar, ekmeklerini ve soslarını kendileri üretiyor. Ekmek bitti mi kapatıyor dükkanı. Beklemekten sapır sapır dökülen Uno ile yapıyor çoğu yer anlamadığım şekilde; en kaliteli eti kullanıp, böyle ekmekle servis ediyor.

bilen yoktur diye yazmamıştım yedim no:7'den. zaten şuan arkadaş grubumda fln da en çok sevilen o. ben de gayet beğendim. kutusu fln da güzeldi baya. yani butik olarak en iyisi buydu diyebilirim hatta.

ama dediğim gibi yani ben beğenmiyor değilim zaten. mis gibi hamburger. ama şimdi iki seçenek koysalar quarter pounder'a giderim yine. diyorum bende var bi acaiplik.

friends'i çok övüyorlardı. en beğenmediğim o oldu heralde. başka model denim modelden beğenmemişimdir dedim yine aynı tat geldi. köftesinde sanırım biraz fazla maydonoz mu ne var. evde kendim yoğurmuşum da becerememişim gibi hissettirdi resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi yalnız çok komik yine bir yemek topiği yine birinin en iyisi dediğine biri leş tier diyebiliyor. bu kaotikliğe bayılıyorum. viskiyi kolayla karıştırma topiği mi açsam acaba bir de

lutfen bunu yap.

bu arada, burada hamburgerci yok lan.. ben evde yapiyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...