Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/881dj5/psa_11_mouse_sensitivity_fix/

su fix ise yariyor

gerci

Hey. We are aware of the issue. We will include the option to control the vertical sensitivity in the controls tab of options screen. The change will be pushed to the live servers very soon.

yazmislar
Sosyal ağlarda paylaş

neden 1:1 değil ki şimdi yani neden böyle bir mekanik ekleme gereği duymuş blueballs? bilerek yaptıkları bir şey ise bu, ini dosyalarını editleyerek 1:1 sabitlemenin legal olmaması lazım. bilmeyerek de yapılabilecek bir salaklık değil.

gerçekten harcanılan emeğe kıyasla en gereksiz kazanan oyun pubg ya.

edit: reddit postunda dev yorumu var gun gameplay ekibine iletecekmiş konuyu. yani gözden kaçırmışlar ya da ben anlamadım gerçekten gerizekalı bu adamlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

bi motosikletliyi kovalıyodum

bi büyük kaya ile bi kulübenin tam ortasında, yerde gördüm motoru

dedim kulübeye oturdu heralde , pusu kurdum çıktığında vurcam diye

2 dakka fln bekledim adamı

baktım gelen giden yok ses yok yaklaşayım dedim

meğer kamil motordan düşmüş ölmüş 2 dakkadır boşuna pusuyormuşum

x8'i lootlayıp yoluma devam ettim bide oyunu kazandım

motora binmeyin abi motor ölüm
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Customa deathmatch tarzı event geldi War diye. Ufak bi alan belirliyor oyun uçakla oraya düşüyosun, çat çat vurmaca. Respawn süresi var o doldukça tekrar atlyıosun uçaktan. Modları var sniper, soldier, pompik falan.

bu mod event olarak gelmiş bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bazı silahların dürbünle dmg düşüklüğüne uğradığını düşünüyorum gerçekten. Dün arkası dönük 2 adam vardı birini knockout ettim m16 4x ile. Arkadaşını bekledim herif kaldırırken 3 kere vurdum gayet adamı ama düşmedi, bu arada 2 kişiyiz. Eleman arkasını döndü supressor m4 auto reddot ile ikimizi de tık diye aldı.

İkinci örnek gene rozhokun orada köprüden değil de sudan geçiyim dedim
adam köprünün altında reddotlu m4 uzak mesafe tık tık hiç şaşmadan vurdu beni.

Konu vurulmamdan öte aynı mesafeler içinde 4x kullanırsan adamı vuramıyosun ama reddot ile vuruyosun kısmı bana biraz saçma geliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...