Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

en doğrusunu yapıyor...

zaten oyun early-access iken milyonlarca kişi gömmüş parayı
şimdi de skin ile parayı götürecek.

oyuncu komitesi eğer birazcık akıllı olsa böyle firmaları adam eder ama yok işte, milyonlarca keeriz bulmak zor değil sdfsa

daha çok battlefront 2 gibi şeyler görürüz
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

cozumun insanlarin oyunu oynamayi birakmasi galiba.
peki.

oyun sektörü dışında, bitmemiş yarım bir işe böyle yüksek paralar gömüp sonra da çok az şikayet edilen başka sektör var mı ??

ben oyun yapımcısı olsam yapacağım tek şey "early-access" olur abi.

koyuyorsun oraya ibareyi bitmemiştir, buglar olabilir falan diye. optimizasyon kasmıyorsun etmiyorsun hype ile yürüyor gidiyor.

tutunca da skin sat servetini katla missss neden oturup çabalasın ki adam. Şuan tam sektörün istediğini veriyor işte.

yoksa söyle kötü çıkmış 2-3 oyun batsa, insanlar erken erişim hıyarlığına tuzla koşmayı bıraksa sektör düzelir ama öteki türlü her oyunu erken erişim çıkarırlar, her oyuna loot box gelir, kozmetik gelir. save slotu bile parayla satmaya başlarlar sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

abi okey adamlar eksik çıkardılar falanda rakibi var mı? yani ben bu oyun tarzını çok sevdim ve oynamak istiyorum. yerine tercih edebileceğim başka bir oyun var mı? h1z1 daha bile kötü bundan. fortnite sevmiyorum ki zaten farklı tarzlar aslında build falan olduğu için oyunda. pubg dışında yok ben bilmiyorum. 60 lira verdiğim oyuna 600 saat harcamışım nerdeyse ki o 60 lirayı çoktan çıkardım bile sattığım kutularla falan. millet mal olupta skine kıyafete para harcıyosa ben napıyım asfdasfas

bedavaya 600 saat oynamışım oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi okey adamlar eksik çıkardılar falanda rakibi var mı? yani ben bu oyun tarzını çok sevdim ve oynamak istiyorum. yerine tercih edebileceğim başka bir oyun var mı? h1z1 daha bile kötü bundan. fortnite sevmiyorum ki zaten farklı tarzlar aslında build falan olduğu için oyunda. pubg dışında yok ben bilmiyorum. 60 lira verdiğim oyuna 600 saat harcamışım nerdeyse ki o 60 lirayı çoktan çıkardım bile sattığım kutularla falan. millet mal olupta skine kıyafete para harcıyosa ben napıyım asfdasfas

bunda sıkıntı yok zaten..

toggie said:

oyunun hala bi dolu eksigi varken adamlarin inatla emote, skin gibi abidik gubidik islerle ugrasmasi deli ediyo insani.

ama bunu dersen lol derim.

adam zaten hayatını kurtaracak kadar oyunu örli akseste satmış. insanlar oyunda söyle sorun var böyle sorun var, performans dedikçe daha çok satın almış, hack çıkmış ban wave gelmiş ban yiyenler yine satın almış..

adam da şimdi daha çok kazanmak için skin satıyor.
oturup zaten oynanan oyununu geliştirmeye mi çalışır yani lol..

diablo nasıl adam oldu ?? oyuuncu kaybetti, şikayetler oldu, para kazandıkları sistemi kaldırıp oyunu değiştirdiler.
division nasıl düzeldi ?
Sosyal ağlarda paylaş

allam neler neler yazılmış. olm 2 tane kıçı kırık artist 2-3 skin çiziyor oyuna diye, geri kalan pubg takımı çalışmıyor falan mı sanıyorsunuz nedir la :D

yani skin koymasaydılar şu bug'lar çözülürdü gibi bişe yok. o skinleri çizenler de getirisi yüzbinlerce dolar olacağı için işe alınıyor, onlar işe alınmasa, onların yerine başka yazılımcı almayacaklar yani bug çözülsün diye. olan yazılımcı takımı zaten çalışıyor..

ayrıca öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki oyun oynanmayacak kıvamdaymış gibi. merak etmeyin zaten o kadar kötü olsaydı, bilmemkaç milyon satıp bu kadar popüler olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

rakibi fortnite 1 ay'da eline verdi yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...