Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

@sereglin thx. 1080 yok. i7 6700k, 16gb ddr4, gtx 1070, 250gb ssd de var, şu an sadece os kurulu. mid/high'da 60+ alırım diye düşünüyorum o zaman. alırsam mecbur kalmadıkça hdd'ye kurarım gibi geliyor. sonradan sararsa ssd'ye taşırım.

kapıyı açamayıp ölünce rage'ler miyim acaba ondan emin olamadım sadece sdf
Sosyal ağlarda paylaş

bu sistemle oynarsin abi, bende 970gtx, 3000mhz ram, i7 6700k ve ssd'ye kurulu oyun. 2k cozunurlukte competitive settings'te(sadece texture ultra) 60-100fps degisiyor. SSD'yi yuklemeler sacmalayabildigi icin soruyorum. Bazilarinin oyunu lobby'de yuklenmiyor mesela ucakta aciliyor.

1080p oynarsan zaten akar oyun net, 1440p de 100 altina dusuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

mokoko said:

geleni indirdik ztn ya. son circle'a kadar 4 kişiydi ve pusu yapmadık heralde hiç. kaliteli oyun (tu)

O kadar sacma seyler olmus ki, senin el bombasiyla bitirdigin catida 3 kisi var, onlarin binasinda 1 kisi 15dk boyunca bu 3 kisiyi takip ediyor ve onlar farketmiyor. Biz binaya basiyoruz ve sonra sen bu adami atlarken binada goruyorsun, aramaya basliyorsun, bulamiyorsun. Sonra Eren'i vuran kadro bu adami bize bakarken vuruyor. 1v1 kaldigimiz takim da paso yatmis oyun boyunca. Cok geyik ya sonradan detaylari izlemek.

Hangarda bastigimiz grup da bizim daha once basmamizi beklemis etrafa smoke fln atiyorlar. Biz basmiyoruz bekliyoruz, bunlar sikilip bizi basmaya calisip tuzagimiza dusuyorlar asdkjad

ahahah o smokeların gelipte noluyo lan deyişimiz ama hiçbişi olmaması çok saçmaydı ztn. enayiler sora bizi ararken biz onları bulduk sadfsafd
Sosyal ağlarda paylaş

Bi şey yapmadı değil. Ben sizle giriyorum diye çok gergindim zaten. Lath ve Sereglin ha bire pubgdeler. Adamlar pro style oynuyolar. Ben oyuna girem, 8x bulam, ölem. Normalde de sonlara kalınca elim ayağım titriyor, özellikle yayındaysam. E hepsi üstüste gelince kaldım mal gibi. BAK YİNE GERİLDİM
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

Bi şey yapmadı değil. Ben sizle giriyorum diye çok gergindim zaten. Lath ve Sereglin ha bire pubgdeler. Adamlar pro style oynuyolar. Ben oyuna girem, 8x bulam, ölem. Normalde de sonlara kalınca elim ayağım titriyor, özellikle yayındaysam. E hepsi üstüste gelince kaldım mal gibi. BAK YİNE GERİLDİM

streamersin diye seni pro zannediyordum abi ben. Son 10daki gerilim falan bende baya bir azaldi, ben senden proyum o zaman. Sen bana sub ol ben oynarim :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...