Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

The latest Steam Game & Player Statistics page reveals yet another PlayerUnknown's Battlegrounds record for PC: Over three million players were logged into the game concurrently on Steam in the last several hours. This smashes its month old record of 2.8M concurrent users.

Of course, this massive number does not take into account console players which, if added to the Steam concurrency, would drive that number much higher.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

1.0 patchinden beri ne zaman şu yeni haritaya girsem, random bir konteynır veya çöpün arkasında falan yere çömmüş bekleyen biri tarafından arkalanıyorum 10 oyun da böyle geçti streakte galiba nefret ediyorum artık pubg den sdf

Ne oynuyorsun bilmiyorum da first person oynamiyorsan bir dene. Salak salak campleyemiyorlar en azinsan
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan gören de oyunda en başta FPS vardı sanacak ha.

Sana duvar arkasından bakıyorlarsa sen de bak kardeşim. Hani sen FPS oynarken adam TPS oynuyor olsa neyse dicem.

Tamam FPS daha challenging orasını kabul ediyorum da, TPS için de bu kadar ağlaşmayın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Ulan gören de oyunda en başta FPS vardı sanacak ha.

Sana duvar arkasından bakıyorlarsa sen de bak kardeşim. Hani sen FPS oynarken adam TPS oynuyor olsa neyse dicem.

Tamam FPS daha challenging orasını kabul ediyorum da, TPS için de bu kadar ağlaşmayın yahu.

şu an var, benim için yeterli :D

ağlaşmak da değil, oynamadığım pleb edition modu için niye ağlaşayım. ayıp'tan kastım "hileylen öldürüyor, ayıb" anlamında değil. oyunun hissiyatına ters. dicem de mallık bu oyunu böyle çıkaranda tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abartisiz oynadigim her iki oyundan birinde hileciye denk geliyorum. Biktim artik oyundan sogudum. FPS artisi, lag sorununun cozulmesi falan eyvallah ama aimbot'un engellenememesi butun sevkini kiriyo insanin.

Dun yine son ikiye kaldik, hileci pustun biri yuzunden kazanamadik. Yarim saat en az dolaniyoruz haritada, sonra hileci cikinca uzucu oluyo :)

Nisan almadan saydiriyolar ya bi de acik acik, hic cekincesi yok heriflerin. Tahminim kutu satarak isi ticarete dokuyolar. Oyunun parasini fazlasiyla cikariyolardir ban yeseler bile herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana 2 kere denk geldi valla. Hatta nerde başıma geldi onu bile hatırlıyorum

İkisinde de squad'daydık pati'dekilerle, bir tanesinde airport'tan taaa cliff side tarafına sıkıyorlardı, ama hepsi direkt headshot. Hani her attıklarının dört ayrı kişiye de headshot gelmesi bariz hack idi bence.

Diğerinde de hızlı koşma gördüm. Teleport olur gibi koşma mevzusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...