Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

ben sanat filmi izliyorum demedim ki. arkadaş marvel dışı film diyince küçük dünyasında onu sanat filmine evirdi.

yaratıcılık taşıyan, üstüne konuşulacak, insana perspektif, yaratıcı konseptler sunan film dedim. bu sanat filmi tanımı değil. ne yazık ki artık güncel film endüstrisi bunların hiçbirini taşımadığı için otomatikman insanların kafasında ''ha bunlar varsa sanat filmidir'' oluyor.

hayır abi, film gibi film diyorum sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

küskü veriyor, hemen ardından sanata perspektif sağlıyor. tez yazıyor, amerikan kültürünü hicvediyor. bilgiye tepki olarak tez yazıp, yönetiyor. ite, köpeğe prim vermiyor, sürüleri dağıtıyor, salyalarından güneş kremi yapıyor. oh mighty!

kelkit post 2018, bir çomarın portresi
Sosyal ağlarda paylaş

rave'in tartışma başlatan ilk postunu ya siz anlamamışsınız ya da akp'liler gibi hülolaşmışsınız abi bi sakin.adamlar yol yaptı ev yaptı siz ne yaptınız anca bık bık ülkeye bi katkınız yok diyen yandaş gibi.

adamın üslubu veya seçtiği kelimeler ters gelebilir ki haklı olabilirsiniz ama söylemek istediği ana konu da bi beis görmüyorum ben.

kimse kalkıp burada türk sinemasının içine sıçanın piyasa filmler olmadığını söyleyemez. problem evimize taşındığında ne kadar rasyonel bakabiliyorsak hepsine öyle bakmamız da lazım.
halk böyle istiyor abi heryer komedi doldu recep ivedikler falan.
e iyi o zaman hep öyle çeksinler biz de iç geçirelim elalem neler çekiyor biz neler çekyioruz diye.

otör motör o kafalar girmeyeceğim, neyi beğenirseniz de beğenin ama hollywood sektörünün bugünü tamamen izleyiciler yüzünden.

ya ben geyiğine forumda hep takılıyorum zaten marvel, sw kafasındaki izleyicilere bişey diyince dinime küfür ettin moduna bağlıyorlar farketmeden. sonra yoo ben öyle yapmadım falan. ha yapmadın aynen.

bak senko ne kadar açıkca dile getiriyo, ben artık böyle seviyorum abi banane diyo. tatlı canı saolsun. boş tuvali sanat bu abi diye görmeye kıvranmıyor adam.

sinemaya ne kadar para verdin demek de ayrı bi problem. parası yoktur veremez, vermek istemiyordur vermez. bunun altından destek olmakistiyorsan ona para vereceksin gibi zorlama bi anlam çıkarmaya gerek yok.
fakir bi cocuğun sahafın kitap rafından bedava kitaplar okuyabilmesi onun yazara ve edebiyata katkı sağlamayan asalak olduğunu göstermediği gibi.

siz konuyu kişisel algılayıp bir de üstüne ürün üzerinden üstünlük taslanacak bir meta gibi algıladığınızda başlıyor sıkıntı.
şunu yapmıyorsan eziksin diyenle şunu yapınca da kendini zizek sanıyor diyen filan... konu bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Uykudan kalkıp, daha kendime gelmemişken bana acaba GoT yeni sezon mu başladı dedirten herkese teşekkür ederim. Onun rahatlığı ile bölümü salmıştım, müdahale edilmese mesaj kutum full çekebilirmiş :)

Sakin, tartışma başladığı seviyede gitseydi güzelmiş de sonrası harbi gereksiz polemikler ki başka yerlerden buraya tartışma getirmek saçma.

Biz bile burada kaç adam özellikle futbolda vs... tartışıp, farklı bölümlerde bilgi alışverişi ve kişisel gelişim adına tekrar insani konuşmaya girebiliyoruz ki olması gereken bu. Özellikle farklı bölümlerden ender durumlar hariç tartışma yaratıp, onları çekerek kullanmak harbi saçma. Bu yapılmasaydı mesela bu tartışma bile belirli bir yerde gidecekmiş.

Gerek yok bu tip şeylere, forumun en sakin bölümlerinden biri burası GoT yokken. Böyle devam ettirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...