Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

evet bi tek senin gibiler mücadele ediyor auteur filmleri için. çünkü marvel izleyen ve seven asla ama asla başka tarz film sevemez ve izleyemez. o kuralı unutmuşum doğru.

emekli albay mısın rave?

bide bu siz biz diye bahsettiklerini diğer başlıkta da anlayamamıştım. biz dediğin sanırım dünyanın en entellektüel insanlarının toplandığı bir grup ve siz diye bahsetiğinde zevksiz ve banal halk tayfası. ben böyle anladım.

yetişemiyoruz seviyene rave reis nolur bizi aydınlat :/
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Ben manteliteyi degistirdim artik ya
Film = entertainment benim icin, 1 saat oyun oynamak gibi bisi marvel filmleri

Konusmali bolumleri geciom zaten marvel dc filmlerinde, transformersta da oyle yapiom.

Eskiden sizin gibi dusunuyordum da, baktim milletin bayacagi tepki gosterecegi yok, zevk almaya bakiyorum oha thor ne koydu yesilli yaratiga diye

abi ben onu youtubeda izliyorum ya. yazıyosun marvel son sıçımsonix fight scenes diye çatır çatır çıkıyor. 10 dakikada alıcağımı alıyorum filmden.

ona harcamadığım zamanım ile beni düşündürtecek, sorgulatıcak, ayrı perspektif sunacak, konseptlerine, yaratıcılığına hayran bırakıcak, hiç olmaz ise '' iyi düşünmüşler'' dedirtecek filmleri ve yönetmenleri tüketiyorum.

ufkum açılıyor, arkadaşlarımla üstünde saatlerce tartışacak, değerlendirecek bir fikir oluyor ''VISION ÇEKİCİ NASI THORA VERDİ AHAISUHAI'' da bitecek bir iletişimin aksine.
Sosyal ağlarda paylaş

bana birşey değil. belki iğneliyici geliyodur üslubum ama demek istediğim şey ''abi bence daha iyisi var, gel onu yapalım/alalım'' dan ötesi değil.

çünkü yaşadığımız dünyada ne yazık ki çoğunluk ne ister ise o oluyor ve senin tüketim anlayışın benim tüketimimi etkiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

inanılmaz cidden ya bak bu daha iyi diyomuş bide sadsafdsadf

aynen senin o muhteşem zevkine yaşamalıydı aslında herkes

bak orda çok ince bir ayrım var. daha iyi yazmıyor orda, *bence daha iyi yazıyor.

katılırsın, katılmazsın o senin bileceğin iş. ben kendi perspektifimi sunuyorum sana. o perspektiften bakıp bakmamak sana kalmış.

ama ''sana ne?'' veya ''herşeyi biliyorsun!!11'' demek yerine bana *sence'sini sunarsan daha sağlıklı olur.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

ona harcamadığım zamanım ile beni düşündürtecek, sorgulatıcak, ayrı perspektif sunacak, konseptlerine, yaratıcılığına hayran bırakıcak, hiç olmaz ise '' iyi düşünmüşler'' dedirtecek filmleri ve yönetmenleri tüketiyorum.

Merak ettim de, mesele 2018'de yaklaşık kaç filmi bilet parası verip izledin?
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

_Rave said:

Merak ettim de, mesele 2018'de yaklaşık kaç filmi bilet parası verip izledin?

evde imax ve snoopy
Sosyal ağlarda paylaş

2018de tamamıyla yurt dışındaydım ve italyada bütün filmlere dublaj yapıyorlar.dublajlı filmde sevmiyorum zaten bide üstüne kötü. onun için 2 filmden fazlası değildir.

genelde daha önce izlemediğim arada kaçmış filmleri izliyorum. ama netflixi sayıyorsan annihilation izlediğim filmlerden biri. ve gayet başarılıydı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

adam okadar yok auteur filmler yok sanatsal yapımlar yok kapital düzene yenilmiş sinema o bu diyo ama işin sonunda internetten indirdiği filmleri izlediği ortaya çıkıyor.

lkasjdklsafd

2018de auteur film mi çıktı da ben görmedim?

zaten dediğim şey o zaten. çıkmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...