Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

ben hakaret etmedim ki.

o konuda bence zevksiz tercih yapan adamın, başka bir entertainment konusundaki tercihini kendimce sorguladım işte ne var bunda ??

selfpwn ?

futbol izliyorsun diye bu forumdaki çoğu tartışmada sana karşı bunu kullanan insanlar haklıdır demek mi oluyor yani bu?

anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

fikrini tartışmaya değer bulsaydım tartışırdım ama karşısındaki insanlara böyle saçmasapan saldıran ve buz koyun geçer gibi ilkokul 3 ifadeleriyle laf atmaya çalışan kafa yaşı max 12 olan insanlarla tartışmayı sevmiyorum ve fikirlerini değerli bulmuyorum.

okumayı da bilmiyorsun ki. bak ne yazıyor orda '' mokoko ile tartışırken gelen ve eski topikten kuyruk acısı olanlar '' yani bu sen dahil değilsin o kümeye demek oluyor. istersen dahil edersin kendini bundan sonra sorun yokta, okuduğunu anlama plz.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

applev0dka said:

ben hakaret etmedim ki.

o konuda bence zevksiz tercih yapan adamın, başka bir entertainment konusundaki tercihini kendimce sorguladım işte ne var bunda ??

selfpwn ?

futbol izliyorsun diye bu forumdaki çoğu tartışmada sana karşı bunu kullanan insanlar haklıdır demek mi oluyor yani bu?

anladım.

ben haklı haksız gibi bir değerlendirme yapmıyorum.

futbol izleyene izlemeyen laf eder.
oyun oynayana oynamayan laf eder.
anime izleyene izlemeyen laf eder.
pop dinleyene arebesk dinleyen, rap dinleyene metalci laf eder falan.

hayatımı başkalarının ne düşündüğüne göre şekillendirecek değilim.
ben kendi zevk aldığım şeyleri yaparak yaşıyorum, kendimi kanıtlama çabası içinde de değilim forum ortamında.

ben xbox'dan zevk alana da neden alıyorsun diye laf söylemem.
ama şimdi ps4 dururken xbox övene... kamoonn man
adamların kendi çalışanları bile xbox övmüyor ps kullanıyor.
orada realistik bir kıyas yapıyoruz.

xbox güçlü alet ama içi boş, ps4 daha güçsüz duran dopdolu bir oyun konsolu sonucu çıkması gereken yerde, ps4 oynayan pipisi kalkmayan şunlardır bunlardır diye konuşuran siyaset konusunda bile çıkar karşına yani.

tercihleri tartışmak ile bir eğlenceden zevk alıp almamayı nasıl aynı değerlendirdin anlamadım ama öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo abi bana başka topikte kaptığın kıl ile gelip sırf kuyruk acını hafifletmek için shitpostlamaz isen neden öyle birşey yaptığını iddaa ediyim. onların öyle yaptığını iddaa ediyorum.

çünkü en ufak fikir belirtmediler konu ile ilgili benim üstümden tartışmak yerine.

ha ben de senin zevkini beğenmiyorumdur, bilinçsiz tüketici olduğunu düşünüyorumdur, bana neden öyle olmadığını benim haksız olduğumu tartışmak istiyorsan yazarsın veya yazmassın. amaç hakaret etmek değil, fikir belirtmek. bu kadar dış fikirlere karşı kapalı olmayın. bana sıkça yazılıyor, hep sen haklısın sana göre diye ama asıl farklı fikirlere kapalı olanlar genelde bunu söyleyenler oluyor ironik bir biçimde.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

_Rave said:

applev0dka said:

ben hakaret etmedim ki.

selfpwn ?

anladım.

ben haklı haksız gibi bir değerlendirme yapmıyorum.

futbol izleyene izlemeyen laf eder.
oyun oynayana oynamayan laf eder.
anime izleyene izlemeyen laf eder.
pop dinleyene arebesk dinleyen, rap dinleyene metalci laf eder falan.

hayatımı başkalarının ne düşündüğüne göre şekillendirecek değilim.
ben kendi zevk aldığım şeyleri yaparak yaşıyorum, kendimi kanıtlama çabası içinde de değilim forum ortamında.

ben xbox'dan zevk alana da neden alıyorsun diye laf söylemem.
ama şimdi ps4 dururken xbox övene... kamoonn man
adamların kendi çalışanları bile xbox övmüyor ps kullanıyor.
orada realistik bir kıyas yapıyoruz.

xbox güçlü alet ama içi boş, ps4 daha güçsüz duran dopdolu bir oyun konsolu sonucu çıkması gereken yerde, ps4 oynayan pipisi kalkmayan şunlardır bunlardır diye konuşuran siyaset konusunda bile çıkar karşına yani.

tercihleri tartışmak ile bir eğlenceden zevk alıp almamayı nasıl aynı değerlendirdin anlamadım ama öyle işte.

abi bak bu topiği xbox topiğine çevirmeyelim ama benim yazdığım şey ps4ün overrated oluşu ve laurelinin saksı niyetine kullanılır ancak diyişiydi xbox'a.

bende 4-5 tane exclusive oyunun bir konsolu diğerinden üstün kılamayacağını hele ki diğer konsolun daha iyi bir performansı ve görüntü kalitesi olduğunu ve aaa oyunların kar amaçlı yapıldığını ve 3 platforma birden çıkmak zorunda olduğunu onun için anca linear hikayeli oyunların exclusive çıkabiliceğini ve benim de linear oyunları sevmediğimi, merak ettiğim hikayeyi başka bir platformda herkese sunulduğu şekilde tüketebileceğimi söyledim. asıl diğer aaa oyunlardaki kalitenin önemini vurguladım.

üslubum kötüydü, ok. ama bu haksız olduğumu göstermez. üslubumu yererek haklılığını kanıtlayamazsın bir tartışmada. neden exclusive oyunların çok önemli olduğunu anlatırsın, dinlerim.

neyse burası yeri değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

senin akademik dökümanına da gerek yok, muhabbet kuşu altlığı var evde, tşk.

~fixed

kıyamam ya biri gelip ''ahahah çog iyi'' demedi diye yazdığı şeyi *senin diye de editleme ihtiyacı duydu.

başka şeyleri geçtim, bu özgüvensizlikle nasıl evden çıkabiliyorsun abi sen?
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

forumda nasil kavga etmeyi basariyorsunuz,

yeri geliyor oturuyoruz fenerlilerin besiktaslilarin bile postlarini okuyoruz cevap veriyoruz

bazı insanlar savunduğu fikirlerin yeterince iyi olmadığı söylenince panik atak geçirip etrafa salya saçarak saldırmaya başlıyor fikirlerini savunmak yerine.

bilmiyorum savunacak fikirleri mi yok, çocukken menenjit mi geçirmişler ama kavga çıkarmak için hiç uğraşmak gerekmiyor bu forumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

kavga etmiyoruz abi tez yazan insanlarız şunun şurasında. ne kavgası.

T E Z
E T E
Z E T

lütfen, biz diye birşey yok. ben yazan sen ona tuvalet kağıdı muamelesi yaparım diyen insansın.

aynı kategoride olmıyalım insan olmak dışında seninle grego. bu konuda sınırlarım var.
Sosyal ağlarda paylaş

dur ciddi cevap yazayım. belli ki genç bir arkadaşımızsın, ama acı reçeteyi kimse yazmamış.

haksız olduğu bir konuda dahi, haklı olmaya çalışmak için tez yazıyorum abi ben demiş birisin. senin için sosyal statü belirtiyor belli ki. spoiler vereyim, statü değildir. hayal dünyanda köpeklerle, sürülerle, salyalarla nasıl bir travma yaşamışsan yaşamışsın bizi bağlamaz bu. ama bilim dünyasına bulaştırdığın en ufak şeyin, sindirim dünyasına tuvalet kağıdı kadar bir artısı olsa sevinmelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen akademik bir dökümanı değerlendirebilecek bir seviyede değilsin ki? 3 tane dünya çapında çalışmış ve tanınan adam taşşaklarını at arabasıyla taşıyacağın profesör yapıyor bu değerlendirmeyi.

sen kendini bu statüde görerek baştan 1-0 geride başlıyorsun zaten ettiğin cümleye.

2.si statü belirtmek gibi bir niyetim hiç olmadı şu forumda. insan psikolojisi, başkasının davranışını kendinden bilirmiş. benim yazdığım tez yazıyorum, arada foruma bakıp stres atıyorum garibanlar üstünde idi. senden gelecek statü kalsın abi zaten.ona ihtiyacı olan senin gibi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...