Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Han Solo (2018)

Komutan

Öne çıkan mesajlar

_Rave said:

asdfjs gene doluştular ya kıyamam. bir de ad hominem yapmadan ve sürü halinde saldırmadan tartışmayı öğrenebilseniz keşke.

tartışmayı bilmeyen sensin. saçma sapan bir üslupla yazıp insanları karşına alıyorsun. iğneleme falan değil bu ha haberin olsun. biraz kitap okursan değiştirebilirsin belki üslubunu.
Sosyal ağlarda paylaş

canlarım ya kıyamam. sürü mantığı işte. bak mesela xbox topiğini hatırlıyorlar ama sırf futbol izliyor diye bu forumda açılan ve futbol izleyicisi maldır diye hakaret edilirken hepsine benim orda gidip milleti zevkinden dolayı aşağılamayın derken linç edilişimi hatırlamıyorlar.

aratın bulursunuz.

herneyse konu o değil. netflix de kaçak film endüstrisi değil bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

_Rave said:

asdfjs gene doluştular ya kıyamam. bir de ad hominem yapmadan ve sürü halinde saldırmadan tartışmayı öğrenebilseniz keşke.

tartışmayı bilmeyen sensin. saçma sapan bir üslupla yazıp insanları karşına alıyorsun. iğneleme falan değil bu ha haberin olsun. biraz kitap okursan değiştirebilirsin belki üslubunu.

abi başka konudaki g*t yangınınla gelip burda alakasız bir tartışmaya müdahil olman senin kitap okumakla bile çözülemeyecek bir zavallılığın olduğunu gösteriyor. onu ne yapalım?
Sosyal ağlarda paylaş

abi adamın ne kadar tırt olduğu bu kadar kapitalist düzeni eleştrip kaçak korsan sanat filmi izlemesi ile ortaya çıktı ztn hiç uğraşmayın ben saldım artık. adam daha kendisi desteklemiyo geliyo bide laf ediyo yok sizin yüzünüzden bu ensdüstri bu halde diye. sonra niye AUTEUR film çıkmıyo 2018de asdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

canlarım ya kıyamam. sürü mantığı işte. bak mesela xbox topiğini hatırlıyorlar ama sırf futbol izliyor diye bu forumda açılan ve futbol izleyicisi maldır diye hakaret edilirken hepsine benim orda gidip milleti zevkinden dolayı aşağılamayın derken linç edilişimi hatırlamıyorlar.

aratın bulursunuz.

X konusunda doğru davranmak sana Y konusunda insanlara hareket etme hakkı sağlamıyor öyle bir dünya yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi adamın ne kadar tırt olduğu bu kadar kapitalist düzeni eleştrip kaçak korsan sanat filmi izlemesi ile ortaya çıktı ztn hiç uğraşmayın ben saldım artık. adam daha kendisi desteklemiyo geliyo bide laf ediyo yok sizin yüzünüzden bu ensdüstri bu halde diye. sonra niye AUTEUR film çıkmıyo 2018de asdfasdf

2018 senesinde hangi filmleri izlediğimi sordun. dedim ki 2018de yurtdışındaydım ve burda dublaj yapıyorlar onun için ve güzel film de yakalayamadığım için en fazla bir iki filmi sinemada izlemişimdir bu sene.onlar da italyanca zaten.

gerisini netflixten takip ediyorum.

netflixten parasını verip izlediğim film nasıl korsan oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

_Rave said:

aratın bulursunuz.

X konusunda doğru davranmak sana Y konusunda insanlara hareket etme hakkı sağlamıyor öyle bir dünya yok.

bak ne güzel söyledin. ben de tam onu diyordum.

ki senin yaptığın da gidip xbox topiğindeki davranışımla bu konudaki davranışımı değerlendirmekti.

abi ürettiğiniz tez bile kendinizi çürütüyor. gerçekten üzülüyorum halinize bazen ya.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Laraken said:

_Rave said:

abi başka konudaki g*t yangınınla gelip burda alakasız bir tartışmaya müdahil olman senin kitap okumakla bile çözülemeyecek bir zavallılığın olduğunu gösteriyor. onu ne yapalım?

ahah sosyal hayattan banlanıp, burada nefret kasmanı anlıyorum ama insan gibi bişi yazdım. bi sakin olup tavsiyelere kulak ver bence. belki düzeltirsin insan ilişkilerini ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var biz senin burada söylediğin saçma şeylerle dalga geçerken daha önce zaten başka bir konuda yine benzer şekilde ki saçma şeylerini hatırladık ve artık ikisiyle beraber dalga geçiyoruz. olay bu sadece.

senin gibi ama ben orda doğru yaptım o yüzden şimdi burada benim dediğim doğru gibi bi yorumumuz yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

olm bakın bu iyiliği son kez yapıyorum size, unutuyorsunuz. şurada pinned olarak kalsın seviyesi.

_Rave said:

ay kıyamams. buz koy abi yanık yerine.

_Rave said:

canlarım ya kıyamam. sürü mantığı işte

_Rave said:

abi başka konudaki g*t yangınınla gelip

gerek yok abi, her mesajında belli ediyor ait olduğu seviyeyi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

benim söylediğim ve savunduğum fikri değil, beni tartışıyorsunuz abi.

bu kadar aciz olmayın. fikriniz var ise fikir belirttiğim konuda o fikir üstünden tartışın. ha gayret, yaparsınız.

şurda mokoko ile yaptığım tartışmanın üstüne gelen bütün tayfa o gariban linç topiğinde havlaşan tayfa olması çok acıklı oluyor çünkü.

dediğim gibi buz koyun.geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

benim söylediğim ve savunduğum fikri değil, beni tartışıyorsunuz abi.

bu kadar aciz olmayın. fikriniz var ise fikir belirttiğim konuda o fikir üstünden tartışın. ha gayret, yaparsınız.

şurda mokoko ile yaptığım tartışmanın üstüne gelen bütün tayfa o gariban linç topiğinde havlaşan tayfa olması çok acıklı oluyor çünkü.

dediğim gibi buz koyun.geçer.

böyle buz koyun geçer falan gibi aptal ifadelerle karşı tarafa saldıran adamın sanat filmi savunması (facepalm)

neyse ben sıkıldım. dediğim gibi zaten xbox topicinde tanımıştım seni. anlaşıldı ki sadece o konuyu değil başka konuları da pek anlamıyosun. o yüzden daha fazla forumunda ırzına geçmemek için çekiliyorum aradan. baydı çünkü hakaret hakaret. buz koyun geçer, çelik ayna, kaleye mum dik falan çocuk çocuk şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...