Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Rasmon said:

Esh said:

Rasmon said:

180 boy 83 kilo gördüm diye ekmek yemiyorum 1 aydır arkadaşlar napıyosunuz siz ya. 85 i görsem spor salonu satın alırım.

sismansin abi

1.77 68kg var burda bak sdfg

kabul ediyorum ama sen de çok zayıfmışsın be 75 falan olman lazım.

olm bundan 10 15 sene once 78 falan gordum maks, cidden acayip hantallastigimi hissedioydum. boyle 5 serisi kullanmak gibi. sonra 70 lere inince o kivraklik geliyo tekrar. guzel bi his
Sosyal ağlarda paylaş

Konu kissyou.org falan olma yoluna sokmuşsunuz.

Kilo tamamen geçici , askerlikten yırttım bu sene bi hafta evel falan tecil verdiler şişmanım diye , seneye 23 ekim 6 kasım arası yine gidicem , bu sefer büyük ihtimal çürük verecekler.

Ondan sonra diete falan başlıcam ama tabii garantisi yok , belki verebilirim , belki veremem , belki şişmanlıktan erken ölürüm , belki kendime çeki düzen verir uzun yaşarım , bunlar hep meçhul . Kesin tek şey benim 1 sene daha 120'nin altına inmemem.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Hakettiğimiz değil, ihtiyacımız olan kahraman Mithat. Adam hiç bir vasfı olmadan ne istese yapıyor. Cumbabanın oğlu sanki.

"Bu sabah astronot mu olsam?"

Hours later...
"Hüston, bir proğlemimiz var :)"

Aahahahahha , hayatımda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum , bildiğin gözümde canlandı lan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

kurdum 26 yaşımda.

kardeşim sen bu mutluluğu bana yaşattın ya, umarım dünyanın en aranan, en çok kazanan web tasarımcısı olursun.

uzun zamandır dikkatimi çekiyor, her yerde ama koca koca gazetelerde bile "ben 2343 yaşındayken" diye cümleler var. türkçe bundan büyük zulüm görmüş müdür acaba?

"benim araban" demiyorsan "ben 1324 yaşındayken" de demeyeceksin. öpüyorum gözlerinden mithat paşa.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Rasmon said:

Esh said:

Rasmon said:

180 boy 83 kilo gördüm diye ekmek yemiyorum 1 aydır arkadaşlar napıyosunuz siz ya. 85 i görsem spor salonu satın alırım.

sismansin abi

1.77 68kg var burda bak sdfg

kabul ediyorum ama sen de çok zayıfmışsın be 75 falan olman lazım.

olm bundan 10 15 sene once 78 falan gordum maks, cidden acayip hantallastigimi hissedioydum. boyle 5 serisi kullanmak gibi. sonra 70 lere inince o kivraklik geliyo tekrar. guzel bi his

bu adam yaslanmaya karsi, aldanmayin kendisi vampir.

yan yana duruyorum ben daha yasliyim amk, adam benden 10 yas buyuk
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşımda değil mi doğrusu , yanlış yazdım dalga mı geçtin yoksa cidden doğrusunu mu yazdım emin olamadım. Benim normalde dil bilgim baya zayıftır :D

Ya yıllarca çekmicem o çileyi , seneye 23 ekim 6 kasım arası bir gün gidip halledicem ve askerlikten kurtulucam , son nokta o. Ondan sonra biraz çabalarım kilo vermek için , baktım oluyor devam ederim , baktım olmuyor , oldurmaya çalışırım. Garantisi yok ama askerlikten kurtulduktan sonra debelenicem biraz.

Var mı AMA soruları falan , merak ettikleriniz varsa anlatayım.

Bi de C# bilen .NET falan bilen bir allahın kulu varsa yardımcı olsun , taş kağıt makas web app yapmam lazım proje için , web app olmayabilir gerçi ben g-tümden uydurdum , web bazlı tek sayfa oyun işte, 3 ikon olacak el taş kağıt makas şeklinde , seçince kazandın kaybettin yazcak , bi de altta oynadıkların olacak grid içinde. Şunu yapmak zor değildir sanırım ama ben beceremem diye başlayamadım bile daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...