Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Aklıma geldi , internetten taş kağıt makas oyunu indirdim bi tane c# projesi. Fıstık gibi tam istediğimin aynı.

Şuan geriye bi tek '100 alırsam hoca anlar 85lik yapiim' kısmı kaldı. Projeyi hafif bozucam böyle daha kötü gözüksün , bu kadar image falan çok bariz oldu , hafif bozucam , kalanı içinde 'sağolsun şirkette arkadaşlar beceremediğim yerleri sordum yardım ettiler' dicem. Eh tamam artık projede halloldu sayılır , şu bozma işini harbiden bozmadan halledebilirsem bitti :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lan bunu yapmayı bende biliyorum , tamam bu kadar süslü falan olmaz ama taş kağıt makas emenike , sanki muhasebe programı yazıyorum.

Zamandan kazanmak için yapıyorum , gayet mantıklı , bu kadar işgüzar insanın yazılımcı olması saçma bi kere , benim yazılıma merak salma sebebim kolayaştırmak istemem işleri.

Ya da hiç yapamıyorum :D Şuan zaten önemli nokta o değil , hoca inanacak mı benim 'arkadaşların desteği ile' bunu yaptığıma , önemli olan o :D Yoksa pek bişi öğrenmedim , belki taş kağıt makas ama öyle çokta fazlası değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

su anda oldum ben diyenlerin % 80 inin senin kafanda olmasi sorun..aslinda yaparim ama bakalim adam yiyecekmi..bosver abi neden enerjini buralarda harciyorsun ki..ticarete atil sen..git siyasi partiye kaydol..kamera al video yayin yap..ac kamerayi 4 saat boyunca burnunu karistir illa ki birileri seyreder..

hani o kurslardan cikan kim nerede yazilim adina birsey uretmis bir halta yaramis acaip farkli bir tartisma konusu..
Sosyal ağlarda paylaş

Bişiler benzettim ama tam olmadı. Şu image olayını bir halletsem , button yapacaktım ne güzel hoca illa image dedi , image buldum ama oraya koymayı beceremedim :D

Lan ne güzel yap işte console application falan basit bişi. İlla kasacak , yok imagelar yok gridler falan bıdı bıdı , sadece işi uzatıyo zorlaştırmıyoda adam. Öğrenciye indirimli diye çoğu sudan ucuza gelen öğrenciler , lan biz çalışan işi gücü olan insanlar ne yapıcaz. Bi tane hele 40+ yaşında bankacı abi vardı , o baya anlamıyo gibiydi , landing page falan yapamamıştı , bakalım asıl o abi napacak. Parayla birine falan yaptırırsa hiç şaşırmam... laaaan yazarken dank etti , bende mi parayla birine yaptırsam acaba :D Yok lan buraya kadar geldim para harcamiim şimdi... yazarkende vazgeçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

La adam parayla yaptıracaksa ben yaparım :D niye buraya pasliim. Çok iyi olmayabilirim ama ucunda para olunca kasar yaparım çok zor değilse. Zaten yapılanlar 'manav market uygulaması' 'yazılım firması web sitesi' 'müzik listesi' 'oyun satıs' 'eticaret' falan gibi şeyler. Hele yazılım firması web sitesi , müzik listesi ve eticaret çokta zor değil , bi oyun satış baya kasış bişi yapmış steam benzeri o ayrı ona helal.
Sosyal ağlarda paylaş

Geldim kursa şimdi. Randomla yapmıştım bilgisayarın sonucunu ama 2 tane problem var kodumda şuan.

1- Ben seçiyorum birini ama bilgisayar laglı bazen seçiyor bazen 4-5 defa basıyorum sonra bilgisayarda seçiyor.
2- Bilgisayar diyelim makası seçti , 5-6 kere makası seçiyor arka arkaya , hiç öyle random gibi değil , 2-3 keresi normal olabilir tesadüf dersin ama her seçtiğini 5-6 kere arka arkaya seçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...