Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mithat'ın Maceraları

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Aradan 1 sene geçtiğinde hala bu kiloysam sonra vermek için acelem yok ki?

Ayrıca planım yaklaşık 40 kilo vermek 50-60 değil.

E onuda 3 ayda vermeyi planlamıyorum , 2-3 senede yavaş yavaş veririm, ayda 2 kilo olarak bile versem yeter acelem hiç yok. Zaten bi tık dikkat edince ilk 5-10 kilo çok çabuk gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben esinin melek oldugunu düsünyorum. adam evlilik yil dönümünü unutur. yenge affeder. ise yaramaz dogru düzgün calismaz. girdigi firmayi batirir. yenge yine bisi demez birde ÜSTÜNE EV alir.
kendisi siskodur 3 adam yiyecegi mutfak masrafi var. yenge yine de bu adami besler. cok sanslisin mithat rly.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim futbol yeteneğim olmadığı zaten çok bariz o tartışılmaz bir gerçekte , mazeret olmasın ama kalede ki arkadaş benim iki katımdı , BENİM iki katımdı diyorum bak , zaten hali hazırda benim için 'mithat benim iki katım' diyen insanlar var , o arkadaşların dört katı ediyor.

Bi de 3 kere geldim totalde , 3ünde de aynı muhabbet döndü habire sağ açık oynatıldım , habire çaktırmadan çaktırmadan ilerledim sıkıntıdan , lan halı sahada bekten kim gelecek bütün gün oturup sigara içerdim orda kalsaydım , bi kişi vardı şimdi nicki hatırlamıyorum ama göbekte oynuyordu o baya iyiydi , gerisi klişe beyaz yakalı futbol oynuyor tipli maçtı. Pek bir yetenek yoktu %95 guts , %5 skills döndü 3 maçta da. He tekmeye kafa atanlar var mıydı vardı , buna yetenek dersek yetenekte vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...