Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paranormal Google activity

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Az once telefonumdan google'a girdigimde dilin Rusca olduguyla ve sinifimdan Ukraynali bir kizin accountundan girilmis olduguyla karsilastim. Yani profil resmi ve acc ismi ona ait idi, baska biseye bakamadim cunku dil Rusca oldugundan navigasyon yapamadim.

-Kizla iletisime gectigimde kendisine accountuna baska biryerden girildigine dair bir bilgi gelmedigini soyledi.

-Kizi 6 aydir gormedim, ve bugun birbirimize yakin noktalarda bulunmamisiz.

-Taa 1.5 yil once beraber proje yapmistik, o ara bilgisayarimdan ya da telefonumdan kendi hesabina bakmistir belki ama boyle birsey oldugunu ikimiz de hatirlamiyoruz. Zaten neden cat diye 1.5 yil onceki accounta geri donsun ki Google? Bu kadar suredir olmadi da niye bugun yani.

*Yakin zamanda yeni iPhone alip eskisindeki bilgileri ona tasidim. Bilmiyorum bu olaya bir katkisi var mi. Da baskasinin accountuna nasil giriyor ya deli olacam. Kizin eskiden kullanip sattigi iPhone'u orjinal diye bana mi sattilar nedir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni iphoneuna aktardığın bilgilerde geçmiş google girişleride gelmiş olabilir.

sorunu google ve apple'da e-mail yoluyla bildirirsen çözüm ararlar kendilerince.

ayrıca kıza mesaj gitmesi için ilk kez girmesi gerekiyor o cihazın. belli ki ilk kez girmemiş. dediğim gibi geçmişten gelmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

yeni iphoneuna aktardığın bilgilerde geçmiş google girişleride gelmiş olabilir.

sorunu google ve apple'da e-mail yoluyla bildirirsen çözüm ararlar kendilerince.

ayrıca kıza mesaj gitmesi için ilk kez girmesi gerekiyor o cihazın. belli ki ilk kez girmemiş. dediğim gibi geçmişten gelmiş.

Tesekkur ederim

bingildak said:

browser ne?

Safari
Sosyal ağlarda paylaş

safari aktif kullanmıyorum da, mesela chrome'da bir kere google hesabına biri giriş yaptığında browser özelinde kullanıcı adı ve şifreyi tutuyor "save this password" dediğinde. yeni kurulum yapılmış chrome'da browsera bir kere giriş yaparsan, main account üzerinden cache okumaya başlayıp diğer userlara ait loginleri de görebiliyor. mesela benim 4-5 tane google hesabım var işten dolayı. bazen kafasına göre alakasız bir hesapla login oluyor hepsinin şifresi kayıtlı olduğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

safari aktif kullanmıyorum da, mesela chrome'da bir kere google hesabına biri giriş yaptığında browser özelinde kullanıcı adı ve şifreyi tutuyor "save this password" dediğinde. yeni kurulum yapılmış chrome'da browsera bir kere giriş yaparsan, main account üzerinden cache okumaya başlayıp diğer userlara ait loginleri de görebiliyor. mesela benim 4-5 tane google hesabım var işten dolayı. bazen kafasına göre alakasız bir hesapla login oluyor hepsinin şifresi kayıtlı olduğu için.

Sagol aciklama icin.

En mantikli ihtimal bu gibi gozukuyor. O da ben de benim bilgisayar ya da telefonumu kullandigini hatirlamiyor ama aradan uzun zaman gectiyse unutmusuzdur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...