Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Philips HF3505 Wake-Up Light

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Ben teklifimi geri çekiyorum elektrik gidince saat ayarı sıfırlanıyormuş bizim evde rahat haftada 2-3 kez elektrik kesintisi oluyor. Bir de hanım renkli gözlü olduğu için ışığa fazla duyarlı gece S7 Edge always on ekranı açık kalıyor o bile rahatsız ediyor sürekli yüz üstü duruyor telefon :)
Sosyal ağlarda paylaş

DIY yapmak isteyenler yapsın ama hayatları boyunca beceri ve zamanı aynı anda yan yana getireceklerini düşünmüyorum. Ayrıca boktan boktan contraption gibi aletlerin görseli de sarmayacağından kenara atar gidersiniz 2 hafta sonra.

Retinaya vuran ışığın uyanma hormonunu yarım saat boyunca salgılatması ile deep sleep'ten zırıl zırıl savaş alarmı ile uyanmayı bir tutmak da baya tarifsiz cehalet. Balta kardeşliği, kıskançlık, Yeni Türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 10'da kalktım, şu an ofisimdeyim. Çalışmaya başlamadan önce kahvemi demleyip, buzdolabımdaki malzemelerle sandviçimi hazırlayıp müzik eşliğinde kahvaltımı yapacağım.

Özetle, kıyamams lan size. Sabah 5.30'da uyanıp İstanbul'un çilesine atılmak için ışık falan alıyorlar 300 500 liraya :<
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

http://www.hepsiburada.com/philips-col-hue-go-white-p-HRPH915004576701

AY PARDON BUNUN RADYOSU YOKMUŞ

Bu sadece manuel açılıp kapanan "lamba" ürünü. Buna benzer işi BELKİ yaptırabilmen için gerekli olan kontrölör köprünün tek satış fiyatı 200 TL, yani benzer fonksiyon için dana gibi setup ile uğraşıp yine 500 TL veriyorsun. Beginner pack bundle alayım dersen 3 ampul + bridge olarak 550 TL.

Yeni Akit gibi çomar linklerle gelmeyin :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...