Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Acısı Versiyon 12.445544

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

dinleme bunlari.

hicbirsey yokmus gibi takil kizla. is cikisi bir kahve icmeye cagir. muhabbetimiz de iyi diyosun. pesine de ya seninle icelim diyip icmeye cikar 2 gun sonra. ordan sonra yuru zaten. alkollu ortamda yap hamleni. onun da senin de sarhostum diyebilecek mazereti olsun. gg
Sosyal ağlarda paylaş

Açılmadın mı lan karıya ezik? Git de senden hoşlanıyorum de, hatta üstüne evlendikten sonra şansımız olmaz son bi defa pompiklemek istiyorum de.

Gerçi böyle söyleme ezik ezik yine reddeder, daha bi romantize et bunu evlenip gideceksin birlikte geçirdiğiniz mutlu günleri unutmamak adına bi akşam yemeğine çağır evde müzikti mumdu ortam yap sarhoş olun sonra pompikle.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

dinleme bunlari.

hicbirsey yokmus gibi takil kizla. is cikisi bir kahve icmeye cagir. muhabbetimiz de iyi diyosun. pesine de ya seninle icelim diyip icmeye cikar 2 gun sonra. ordan sonra yuru zaten. alkollu ortamda yap hamleni. onun da senin de sarhostum diyebilecek mazereti olsun. gg

adam direk meric ol demis sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yazıyı baya beğendim, seninle dertlendim ..
aynı duruma çok düştüm bende lise zamanlarında özellikle, o zaman bi şekilde atlatıyorduk; lisede yaşaman gerekeni şimdi yaşayınca ağır geçiriyorsun. Kabakulak gibi düşün.

sonraları çözdüm bende; bu kadar saf olmadığını bu işlerin, hatta bir matematiği olduğunu.. Bu kadar iyi anlaştığın güldüğün bi kızı tavlama olasılığın en az %40 idi, kız ne kadar güzel olursa olsun. Ama sen hiç denememişsin bile

ramses+marty hahah :)-D
yapacağın şey belli yıldırım
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdıklarınızı hiç okumadım da, size attığım mesajın aynısını ve biraz daha düzeltilmiş çoğaltılmış versiyonunu kıza attım. Baya bi konuştuk mesajlaşarak. Bu yazıyı ben yazmadım ev arkadaşım yazıp sana yollamış dedim asdhfuahsd, akşam birlikte çalışıcaz aynı bölümde. İstifa yazmayı düşünüyorum bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...